Mexen G00 set termostatic colțar/drept cu mască S, Duplex, DN50, auriu - W908-900-910-50
search
Alamă Alamă
Protecție împotriva înghețului Protecție împotriva înghețului
Reglarea temperaturii Reglarea temperaturii
Index:
W908-900-910-50
Tip:
Drept, Colț
Seria:
G00
Culoare:
Auriu
Diametrul de conectare:
G 1/2"
Culoare - Auriu - ()
Date tehnice:
Materialul supapei: Alamă
Culoare supapă: Auriu
Diametrul racordului supapei: G 1/2"
Temperatura de lucru: max 120 °C
Presiunea maximă de lucru: 10 bar
Racord inferior cu ecartament de 50 mm
Filetul capului: M30 x 1,5 mm
Culoare cap: Auriu
Scara de reglare: 0-5
Domeniul de reglare a temperaturii: 0-29 °C
Temperatura ambientală: max 50 °C
Protecție împotriva înghețului 5°C
Posibilitatea conectării capului pe stânga sau dreapta supapei
Culoare mască: Auriu
Materialul rozetei: Oțel inoxidabil
Lățimea rozetei: 115 x 65 mm
Înălțimea rozetei: 7 mm
Diametrul interior al găurii: 21 mm
Material mansone: Alamă
Lungimea mansone: 50 mm
Diametrul interior al mansone: 20 mm
Distanța găurilor pentru racorduri radiator: 50 mm
Masca este compusă dintr-o rozeta dublă și două mansone
Include conexiuni suplimentare pentru țevi multistrat 16x2 mm și conexiuni pentru țevi din cupru 15 mm
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Alamă
Protecție împotriva înghețului
Reglarea temperaturii
1 Mpa
Rezistență și durabilitate
2 ani garanție
Serie
G00
Tip
Drept , Colț
Culoare
Auriu
Diametrul de conectare
G 1/2"
Masca
Da
Instrucțiuni de utilizare - robinet de radiator
Instrucțiuni de utilizare - cap termostatic
Informații de siguranță - supapă calorifer
Informații despre siguranță - cap termostatic
Preț de catalog: 414,80 Lei
331,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 82,90 Lei
19,99%