Mexen Uni-Term robinet radiator unghiular/drept, Duplex, DN50, auriu - W908-000-50
search
Aramă Aramă
1 Mpa 1 Mpa
Conexiune standard Conexiune standard
Index:
W908-000-50
Tip:
Culoare:
Auriu
Diametrul de conectare:
G 1/2"
Culoare - Auriu - ()
Mexen ventil calorifer colțar/drept, Duplex, DN50, auriu, realizat din alamă, este o alegere excelentă pentru orice sistem de încălzire. Universalitatea acestui ventil permite montajul atât pe perete, cât și pe podea, cu posibilitatea de a conecta capul din stânga sau dreapta. Produsul se distinge prin durabilitatea ridicată datorită presiunii maxime de lucru de 10 bar și temperaturii de lucru de până la 120 °C. Setul include conectori pentru țevi multistrat de 16x2 mm și țevi de cupru de 15 mm.
Date tehnice:
Material: Alamă
Culoare: Auriu
Diametru racord: G 1/2"
Filet pentru cap: M30 x 1,5 mm
Temperatura de lucru: max 120 °C
Presiune maximă de lucru: 10 bar
Racord inferior cu o distanță de 50 mm
Posibilitatea de a conecta capul din stânga sau dreapta
Include conectori pentru țevi multistrat de 16x2 mm și conectori pentru țevi de cupru de 15 mm
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Aramă
1 Mpa
Conexiune standard
2 ani garanție
Serie
Tip
Culoare
Auriu
Diametrul de conectare
G 1/2"
Instrucțiuni de utilizare
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 288,60 Lei
230,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 57,70 Lei
19,99%