Mexen Mars radiator baie 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66
search
Mexen Mars radiator baie 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66 Mexen Mars radiator baie 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66 Mexen Mars radiator baie 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66 Mexen Mars radiator baie 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66 Mexen Mars radiator baie 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66 Mexen Mars radiator baie 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66 Mexen Mars radiator baie 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66 Mexen Mars radiator baie 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66 Mexen Mars radiator baie 1500 x 500 mm, 626 W, antracit - W110-1500-500-00-66
Stâlp Stâlp
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-500-00-66
Înălțime:
1500 mm
Culoare:
Antracit
Lăţime:
500 mm
Putere de încălzire:
626 W
Lăţime - 500 mm - ()
Culoare - Antracit - ()
Mexen Mars este un radiator de baie elegant, caracterizat printr-un design modern și o eficiență ridicată. Datorită dimensiunilor impresionante de 1500 x 500 mm și puterii de 626 W, asigură o încălzire eficientă. Culoarea stilată antracit (RAL 7016) și materialul din oțel de înaltă calitate garantează durabilitate și estetică. Produsul permite montarea rezistenței și oferă varietate în racorduri: 2xG ½″ central și 4xG ½″ sus și jos. În plus, are un finisaj rezistent la coroziune și include suporturi și set de montaj.
Date tehnice:
Înălțime: 1500 mm
Lățime: 500 mm
Adâncime: 30 mm
Distanța de conectare:
- 45 cm (inferioară) sau 5 cm (centrală)
Culoare: Antracit RAL 7016
Material: Oțel
Greutate: 9,75 kg
Capacitate: 6,6 l
Reacție la foc: A1
Temperatura de lucru: max 95 °C
Presiune maximă de lucru: 0,6 Mpa
Putere de încălzire:
- 75/65/20 °C - 626 W
Racorduri:
- 2xG ½″ central
- 4xG ½″ de sus și de jos pe partea dreaptă sau stângă
Posibilitate de montare a rezistenței
Finisaj de înaltă calitate, rezistent la coroziune
În set: suporturi, set de montaj, dopuri de acoperire și aerisitor
Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C
Lăţime
500 mm
Înălțime
1500 mm
Adâncime
30 mm
Tip
626 W
Culoare
Antracit
Distanța de conectare
5 cm , 45 cm
Conexiune
Inferior , Central
Orientare
Verticală
Condiții de garanție
Informații despre siguranță
Instrucțiuni de utilizare
Preț de catalog: 652,30 Lei
521,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 130,40 Lei
19,99%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 431,32 Lei
Stâlp Stâlp
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-500-00-66
1500 mm
500 mm
626 W
Lăţime - 500 mm - ()