Mexen Uni-Term sătur reglare radiator dublu DN50, drept 1/2"x16 mm, nichel - W912-016-01
search
Mexen Uni-Term sătur reglare radiator dublu DN50, drept 1/2"x16 mm, nichel - W912-016-01 Mexen Uni-Term sătur reglare radiator dublu DN50, drept 1/2"x16 mm, nichel - W912-016-01 Mexen Uni-Term sătur reglare radiator dublu DN50, drept 1/2"x16 mm, nichel - W912-016-01
Aramă Aramă
1 Mpa 1 Mpa
Conexiune standard Conexiune standard
Index:
W912-016-01
Tip:
Culoare:
Nichel
Diametrul de conectare:
G 1/2"
Culoare - Nichel - ()
Mexen valvă pentru radiator cu două conducte DN50, drept 1/2"x16 mm, nichel este un produs de înaltă calitate realizat din alamă, caracterizat prin durabilitate și rezistență la temperaturi înalte de până la 120°C și presiune de până la 10 bari. Datorită racordului simplu cu diametrul de 1/2" și pex 16 mm, această valvă este ușor de montat. Conexiunea inferioară cu distanța de 50 mm și culoarea elegantă nichelată îi conferă un aspect estetic, făcând-o alegerea ideală pentru instalații termice moderne.
Date tehnice:
Material: Alamă
Culoare: Nichel
Diametru racord: G 1/2" și pex 16 mm
Temperatura de lucru: max 120 °C
Presiunea maximă de lucru: 10 bar
Valvă pentru alimentare și oprire radiator
Conexiune inferioară cu distanța de 50 mm
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Aramă
1 Mpa
Conexiune standard
2 ani garanție
Serie
Tip
Culoare
Nichel
Diametrul de conectare
G 1/2"
Instrucțiuni de utilizare
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 102,30 Lei
81,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 20,40 Lei
19,94%