Mexen G00 set termostatic unghiular cu mască R, Duplex, DN50, alb - W907-900-905-20
search
Alamă Alamă
Protecție împotriva înghețului Protecție împotriva înghețului
Reglarea temperaturii Reglarea temperaturii
Index:
W907-900-905-20
Tip:
Colț
Seria:
G00
Culoare:
Alb
Diametrul de conectare:
G 1/2"
Culoare - Alb - ()
Setul termostatic unghiular Mexen G00 cu mască R, Duplex, DN50, alb este soluția ideală pentru sistemul tău de încălzire. Supapa din alamă cu diametrul racordului G 1/2" se caracterizează prin culoarea albă și o temperatură maximă de lucru de până la 120°C și o presiune de lucru de 10 bar. Construcția sa permite racordarea inferioară cu distanța de 50 mm, precum și montarea capului din partea stângă sau dreaptă a supapei. Setul include o mască cu rozetă dublă și bucșe din alamă, oferind un aspect estetic și durabilitate.
Date tehnice:
Materialul supapei: Alamă
Culoarea supapei: Alb
Diametrul racordului supapei: G 1/2"
Temperatura de lucru: max 120 °C
Presiunea maximă de lucru: 10 bar
Supapă de alimentare și oprire a radiatorului
Racord inferior cu distanța de 50 mm
Filet cap de supapă: M30 x 1,5 mm
Culoarea capului: Alb
Scara de reglare: 0-5
Intervalul de reglare a temperaturii: 0-29 °C
Temperatura ambiantă: max 50 °C
Protecție împotriva înghețului 5°C
Posibilitatea de a monta capul din partea stângă sau dreaptă a supapei
Culoarea măștii: Alb
Materialul rozetei: Oțel inoxidabil
Lățimea rozetei: 115 x 65 mm
Înălțimea rozetei: 7 mm
Diametrul orificiului interior: 21 mm
Materialul bucșelor: Alamă
Lungimea bucșelor: 50 mm
Diametrul interior al bucșelor: 20 mm
Distanța dintre orificiile de racordare a radiatorului: 50 mm
Masca constă dintr-o rozetă dublă și două bucșe
Include racorduri suplimentare pentru țevi multistrat de 16x2 mm și racorduri pentru țevi de cupru de 15 mm
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Alamă
Protecție împotriva înghețului
Reglarea temperaturii
1 Mpa
Rezistență și durabilitate
2 ani garanție
Serie
G00
Tip
Colț
Culoare
Alb
Diametrul de conectare
G 1/2"
Masca
Da
Instrucțiuni de utilizare - robinet de radiator
Instrucțiuni de utilizare - cap termostatic
Informații de siguranță - supapă calorifer
Informații despre siguranță - cap termostatic
Scrie -ne
100% Clienții recomandă acest produs
Calitate
Aspect
5.0
Evaluare generală pe baza 1 Opinie
  • Confirmat
  • Alte variante
Preț de catalog: 364,80 Lei
291,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 72,90 Lei
19,98%