Mexen G00 set termostatic unghiular cu mască S, auriu - W901-900-909-50
search
Alamă Alamă
Protecție împotriva înghețului Protecție împotriva înghețului
Reglarea temperaturii Reglarea temperaturii
Index:
W901-900-909-50
Tip:
Colț
Seria:
G00
Culoare:
Auriu
Diametrul de conectare:
G 1/2"
Culoare - Auriu - ()
Mexen G00 set termostatic unghiular cu mască S în culoare aurie este alegerea perfectă pentru cei mai exigenți. Realizat din alamă, cu filet cap termostatic M30 x 1,5 mm și o largă scară de reglare a temperaturii de la 0 la 29°C, asigură un control precis. Se caracterizează printr-o rezistență ridicată la temperatură până la 120°C și presiune până la 10 bar. De asemenea, protejat împotriva înghețului la 5°C. Culoarea elegantă aurie și masca din oțel adaugă estetică oricărui interior.
Date tehnice:
Materialul valvei: Alamă
Culoarea valvei: Auriu
Diametrul racordului valvei: G 1/2"
Temperatura de lucru: max 120 °C
Presiunea maximă de lucru: 10 bar
Filet cap termostatic: M30 x 1,5 mm
Culoarea cap termostatic: Auriu
Scala de reglare: 0-5
Intervalul de reglare a temperaturii: 0-29 °C
Temperatura ambiantă: max 50 °C
Protecție împotriva înghețului la 5°C
Culoarea măștii: Auriu
Materialul rozetei: Oțel inoxidabil
Lățimea rozetei: 65 mm
Înălțimea rozetei: 7 mm
Diametrul orificiului interior: 21 mm
Materialul tubului: Alamă
Lungimea tubului: 50 mm
Diametrul interior al tubului: 20 mm
Masca este formată din două rozete individuale și un tub
Setul include o valvă pentru radiator și una de închidere
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Alamă
Protecție împotriva înghețului
Reglarea temperaturii
1 Mpa
Rezistență și durabilitate
2 ani garanție
Serie
G00
Tip
Colț
Culoare
Auriu
Diametrul de conectare
G 1/2"
Masca
Da
Instrucțiuni de utilizare - robinet de radiator
Instrucțiuni de utilizare - cap termostatic
Informații de siguranță - supapă calorifer
Informații despre siguranță - cap termostatic
Preț de catalog: 254,80 Lei
203,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 50,90 Lei
19,98%