Mexen Palmdale panouri vinilice 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, bază IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Stejar - F1127-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Palmdale  panouri vinilice 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, bază IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Stejar - F1127-1240-182-505-4V1-01 Mexen Palmdale  panouri vinilice 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, bază IXPE 1,5 mm, 4 V-Fuga, Stejar - F1127-1240-182-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Clasă de uzură: AC4 Clasă de uzură: AC4
Index:
F1127-1240-182-505-4V1-01
Lungime:
1240 mm
Lăţime:
182 mm
Grosime:
6,5 mm
Structura:
Model - Scândură - ()
Panourile vinilice Mexen Palmdale sunt alegerea perfectă pentru o pardoseală durabilă și estetică. Cu o dimensiune de 1240 x 182 mm și grosime de 6,5 mm, acestea includ un strat de izolație IXPE de 1,5 mm și o suprafață cu structură de stejar. Rezistente la uzură cu clasa AC4 și ușor de montat datorită sistemului Valinge 2G, aceste panouri sunt ideale pentru orice locuință. Cu un indice de rezistență la alunecare DS și 100% rezistență la apă, oferă siguranță și confort. În plus, sunt compatibile cu încălzirea prin pardoseală și se curăță ușor, asigurând un mediu plăcut și fără griji.
Specificațiile produsului:
Lungime: 1240 mm
Latime: 182 mm
Grosime: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Grosimea stratului de uzură: 0,55 mm
Clasa de uzură: AC4
Clasa de utilizare: 32
Număr de bucăți în pachet: 8
Cantitate m² în pachet: 1,80
Structură: Stejar
Material: Compozit polimer-piatra
Metodă de montaj: Valinge 2G
Clasa de antiderapare: DS
Conductivitate termică: 0,144 W/mK
Antistatic ≤ 2kV
V-Fuga pe 4 laturi
Bază integrată IXPE - 1,5 mm
Rezistență la apă - 100%
Suprafață ușor de curățat
Rezistență la deteriorări mecanice și zgârieturi
Compatibilitate cu încălzirea prin pardoseală la temperaturi joase
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
SPC
System Uniclick 2G
Clasă de uzură: AC4
Clasa de utilitate publică: 32
Strat integrat
Stratul de bază îndeplinește funcția de izolație termică și acustică și, de asemenea, asigură stabilitatea podelei. Produsul nostru are un strat de bază IXPE integrat - 1,5 mm - datorită acestei soluții, nu trebuie să punem pe podea materiale suplimentare, iar montarea pardoselii este mult mai convenabilă și rapidă.
Rezistente la apă
Moale și plăcut la atingere
Structura lemnului
Acustica perfectă a interiorului
Durabile
Rezistent la foc
Antialunecare
V-fugă
Potrivit pentru încălzire prin pardoseală
Rezistent la murdărie
Antistatice
Dilație
20 de ani de garanție
Serie
Lungime
1240 mm
Lăţime
182 mm
Grosime
6,5 mm
Model
Material
Compozit polimero-pietros
Mod de montare
Grosimea stratului de uzură
0,55 mm
Număr de bucăți în pachet
8
Cantitate m² în pachet
1,80
V-Fugă
Structura
Nuanță
Natural
Probă
Nu
Instrucțiuni de utilizare
Informații de siguranță
Preț de catalog: 157,30 Lei/m2
125,90 Lei/m2 (cu TVA)
Mai ieftin de 31,40 Lei
19,96%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 104,05 Lei
Podea metri pătrați
m2
+10% stoc
1.8054 m2
Suma pachetelor 1 - Numărul de piese: 8
SPC SPC
Index:
F1127-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm