Mexen Rocky Mountain panouri vinil arbore 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, suport, 4 V-Fuga, Stejar - F1484-0570-095-255-4V1-01
search
Mexen Rocky Mountain panouri vinil arbore 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, suport, 4 V-Fuga, Stejar - F1484-0570-095-255-4V1-01 Mexen Rocky Mountain panouri vinil arbore 570 x 95 mm LVT Dryback 2,5 mm, suport, 4 V-Fuga, Stejar - F1484-0570-095-255-4V1-01
LVT LVT
Montaj pe adeziv Montaj pe adeziv
Clasă de uzură: AC4 Clasă de uzură: AC4
Marca:
Ean:
Index:
F1484-0570-095-255-4V1-01
Lungime:
570 mm
Lăţime:
95 mm
Grosime:
2,5 mm
Structura:
Model - Os de pește - ()
Mexen Rocky Mountain panele vinilice jodeică sunt soluția ideală pentru un design elegant și durabil. Având dimensiuni de 570 x 95 mm și o grosime de 2,5 mm, aceste panouri oferă o stabilitate excelentă datorită stratului de uzură de 0,55 mm și clasei de uzură AC4. Cu o clasă de utilizare de 32, sunt ideale pentru spații rezidențiale și comerciale. Instalarea este simplă, cu un sistem pe bază de adeziv, iar V-Fuga pe 4 laturi adaugă un aspect autentic. Materialul rezistent la apă 100% și ușor de curățat, combinat cu o structură de stejar, asigură atât confort cât și estetică. Panourile sunt antistatice și compatibile cu încălzirea prin pardoseală, ceea ce le face o alegere versatilă pentru orice interior.
Specificațiile produsului:
Lungime: 570 mm
Lăţime: 95 mm
Grosime: 2,5 mm
Grosimea stratului de uzură: 0,55 mm
Clasa de uzură: AC4
Clasa de utilizare: 32
Număr de bucăți în pachet: 26 (13 stânga și 13 dreapta)
Număr m² în pachet: 1,40
Structură: Stejar
Material: Material plastic
Metodă de montaj: Cu lipici
Clasa antiderapantă: DS
Conductivitate termică: 0,087 W/mK
Antistatic ≤ 2kV
4 margini V-Fuga
Suport PVC integrat
Rezistență la apă - 100%
Suprafață care facilitează curățarea murdăriei
Rezistență la daune mecanice și zgârieturi
Compatibilitate cu încălzirea prin pardoseală la temperatură joasă
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
LVT
Montaj pe adeziv
Clasă de uzură: AC4
Clasa de utilitate publică: 32
Strat integrat
Rezistente la apă
Moale și plăcut la atingere
Structura lemnului
Acustica perfectă a interiorului
Durabile
Rezistent la foc
Antialunecare
V-fugă
Potrivit pentru încălzire prin pardoseală
Rezistent la murdărie
Antistatice
20 de ani de garanție
Lungime
570 mm
Lăţime
95 mm
Grosime
2,5 mm
Model
Material
Material plastic
Mod de montare
Cu adeziv
Grosimea stratului de uzură
0,55 mm
Număr de bucăți în pachet
26
Cantitate m² în pachet
1,40
V-Fugă
Structura
Nuanță
Natural
Probă
Nu
Instrucțiuni de utilizare
Informații de siguranță
Preț de catalog: 123,60 Lei/m2
98,90 Lei/m2 (cu TVA)
Mai ieftin de 24,70 Lei
19,98%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 81,74 Lei
Podea metri pătrați
m2
+10% stoc
1.4079 m2
Suma pachetelor 1 - Numărul de piese: 26
LVT LVT
Marca:
Ean:
Index:
F1484-0570-095-255-4V1-01
570 mm
95 mm
2,5 mm