Mexen Rocky Mountain panouri de vinil 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, suport PVC, 4 V-Fuga, Stejar - F1342-1227-187-255-4V1-01
search
Mexen Rocky Mountain panouri de vinil 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, suport PVC, 4 V-Fuga, Stejar - F1342-1227-187-255-4V1-01 Mexen Rocky Mountain panouri de vinil 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm, suport PVC, 4 V-Fuga, Stejar - F1342-1227-187-255-4V1-01
LVT LVT
Montaj pe adeziv Montaj pe adeziv
Clasă de uzură: AC4 Clasă de uzură: AC4
Marca:
Ean:
Index:
F1342-1227-187-255-4V1-01
Lungime:
1227 mm
Lăţime:
187 mm
Grosime:
2,5 mm
Structura:
Model - Scândură - ()
Mexen Rocky Mountain panele vinilice 1227 x 187 mm LVT Dryback 2,5 mm oferă o soluție elegantă și durabilă pentru orice spațiu. Cu o grosime de 2,5 mm și strat de uzură de 0,55 mm, acest produs are clasa de uzură AC4 și clasa de utilizare 32, ceea ce îl face ideal pentru utilizare intensă. Cele 4 V-fugi adaugă un aspect sofisticat, iar structura de stejar și montajul pe bază de adeziv asigură o instalare precisă. Materialul vinilic oferă rezistență la apă 100% și facilitează curățarea. Compatibil cu încălzirea prin pardoseală, acest produs antiderapant și antistatic este perfect pentru un mediu de locuit modern.
Specificații produs:
Lungime: 1227 mm
Lățime: 187 mm
Grosime: 2,5 mm
Grosimea stratului de uzură: 0,55 mm
Clasa de rezistență la uzură: AC4
Clasa de utilizare: 32
Numărul de bucăți în pachet: 12
Numărul de m² în pachet: 2,75
Structură: Stejar
Material: Plastic
Mod de montare: Cu adeziv
Clasa de anti-alunecare: DS
Conductivitate termică: 0,087 W/mK
Antistatic ≤ 2kV
V-Fuga pe 4 laturi
Strat integrat PVC
Rezistență la apă - 100%
Suprafață care facilitează curățarea murdăriei
Rezistență la deteriorări mecanice și zgârieturi
Compatibilitate cu sistemele de încălzire prin pardoseală la temperaturi joase
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
LVT
Montaj pe adeziv
Clasă de uzură: AC4
Clasa de utilitate publică: 32
Strat integrat
Rezistente la apă
Moale și plăcut la atingere
Structura lemnului
Acustica perfectă a interiorului
Durabile
Rezistent la foc
Antialunecare
V-fugă
Potrivit pentru încălzire prin pardoseală
Rezistent la murdărie
Antistatice
20 de ani de garanție
Lungime
1227 mm
Lăţime
187 mm
Grosime
2,5 mm
Model
Material
Material plastic
Mod de montare
Cu adeziv
Grosimea stratului de uzură
0,55 mm
Număr de bucăți în pachet
12
Cantitate m² în pachet
2,75
V-Fugă
Structura
Nuanță
Natural
Probă
Nu
Instrucțiuni de utilizare
Informații de siguranță
Preț de catalog: 114,80 Lei/m2
91,90 Lei/m2 (cu TVA)
Mai ieftin de 22,90 Lei
19,95%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 75,95 Lei
Podea metri pătrați
m2
+10% stoc
2.7533 m2
Suma pachetelor 1 - Numărul de piese: 12
LVT LVT
Marca:
Ean:
Index:
F1342-1227-187-255-4V1-01
1227 mm
187 mm
2,5 mm