Mexen Buffalo panouri vinil heringbone 635 x 127 mm SPC 6,5 mm substrat 1,5 mm, 4 V-Fuga, Stejar - F1190-0635-127-505-4V1-01
search
Mexen Buffalo panouri vinil heringbone 635 x 127 mm SPC 6,5 mm substrat 1,5 mm, 4 V-Fuga, Stejar - F1190-0635-127-505-4V1-01 Mexen Buffalo panouri vinil heringbone 635 x 127 mm SPC 6,5 mm substrat 1,5 mm, 4 V-Fuga, Stejar - F1190-0635-127-505-4V1-01
Index:
F1190-0635-127-505-4V1-01
Lungime:
635 mm
Lăţime:
127 mm
Grosime:
6,5 mm
Structura:
Model - Os de pește - ()
Mexen Buffalo panele vinilice jode cu dimensiuni de 635 x 127 mm sunt soluția perfectă pentru orice spațiu datorită materialului compozit polimer-caminar ce asigură durabilitate și stabilitate. Cu o grosime totală de 6,5 mm, inclusiv stratul integrat IXPE de 1,5 mm, acestea oferă izolație fonică optimă și sunt complet impermeabile. Clasa de uzură AC4 și clasa de utilizare 32 le fac ideale pentru zonele intens circulate. Sistemul de montaj Valinge 2G facilitează instalarea, iar finisajul din stejar și designul cu 4 V-Fuga adaugă eleganță. Compatibile cu sistemele de încălzire prin pardoseală de temperatură joasă și rezistente la zgârieturi, aceste panele asigură un aspect impecabil și curățenie ușoară.
Specificații produs:
Lungime: 635 mm
Lățime: 127 mm
Grosime: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Grosimea stratului de uzură: 0,55 mm
Clasa de uzură: AC4
Clasa de utilizare: 32
Număr de bucăți în pachet: 20 (10 stânga și 10 dreapta)
Suprafață în pachet: 1,61 m²
Structura: Stejar
Material: compozit polimer-pietriş
Metodă de montare: Valinge 2G
Clasa de antialunecare: DS
Conductivitate termică: 0,144 W/mK
Antistatic ≤ 2kV
4 laturi V-Fuga
Substrat integrat IXPE - 1,5 mm
Rezistență la apă - 100%
Suprafață care facilitează curățarea murdăriei
Rezistență la deteriorări și zgârieturi
Compatibil cu încălzirea podelei la temperatură joasă
Strat integrat
Stratul de bază îndeplinește funcția de izolație termică și acustică și, de asemenea, asigură stabilitatea podelei. Produsul nostru are un strat de bază IXPE integrat - 1,5 mm - datorită acestei soluții, nu trebuie să punem pe podea materiale suplimentare, iar montarea pardoselii este mult mai convenabilă și rapidă.
Lungime
635 mm
Lăţime
127 mm
Grosime
6,5 mm
Grosimea stratului de uzură
0,55 mm
Nuanță
Natural
Informații de siguranță
Mai ieftin de 32,69 Lei
19,99%
m2
+10% stoc
Index:
F1190-0635-127-505-4V1-01
635 mm
127 mm
6,5 mm