Mexen Nova 6x Bec LED E27, A60, 15W, Neutră - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06
search
Mexen Nova 6x Bec LED E27, A60, 15W, Neutră - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x Bec LED E27, A60, 15W, Neutră - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x Bec LED E27, A60, 15W, Neutră - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x Bec LED E27, A60, 15W, Neutră - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x Bec LED E27, A60, 15W, Neutră - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06
Eficiență energetică Eficiență energetică
Tehnologia LED Tehnologia LED
Culoare neutră Culoare neutră
Index:
L100-E27-1540-01x06
Strumień świetlny:
1575 lm
Date tehnice:
Înălțime: 124 mm
Lățime: 60 mm
Tip bec: A60
Tip soclu: E27
Putere: 15 W
Putere echivalentă: 100 W
Flux luminos: 1575 lm
Culoare lumină: Neutră
Temperatură de culoare: 4000K
Indice de redare a culorii CRI: Ra ≥ 80
Posibilitate de reglare a intensității: Nu
Culoare abajur: Lăptos
Material abajur: Plastic
Număr de bucăți în ambalaj: 6
Unghi de iluminare: 220º
Tensiune: 220-240V
Clasă energetică: F
Consum de energie: 15 kWh/1000 h
Grad de protecție: IP20
Certificări: CE, RoHS
Tehnologia LED
Culoare neutră
Lăţime
60 mm
Înălțime
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Strumień świetlny
1575 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383404
Ilość sztuk
6
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 52,30 Lei
41,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 10,40 Lei
19,89%