Mexen AXR 150 ventilator de baie cu senzor de umiditate, negru - W9602-150H-70
search
Rulment cu bile Rulment cu bile
Higrostat Higrostat
Funcționare silențioasă Funcționare silențioasă
Index:
W9602-150H-70
Culoare:
Negru
Diametru:
150 mm
Senzor de umiditate:
Da
Temporizator:
Nu
Diametru - 150 mm - ()
Culoare - Negru - ()
Ventilatorul de baie Mexen AXR 150 este soluția ideală pentru orice baie. Diametrul de 150 mm și culoarea neagră îl fac să se integreze perfect în designul modern. Debit maxim de aer 240 m3/h și consum de putere de doar 18 W. Cu un nivel de zgomot de 35 dB, este extrem de silențios. Echipat cu un senzor de umiditate, pornește automat la umiditate de 60%-90%. Clapeta anti-retur și rulmenții cu bilă asigură o durată lungă de viață și eficiență în orice poziție.
Specificațiile produsului:
Diametru: 150 mm
Culoare: Negru
Debit maxim de aer: 240 m3/h
Consum maxim de putere: 18 W
Nivel de zgomot la o distanță de 3m: 35 dB
Alimentare: 230 V/ 50 Hz
Grad de protecție IP: IPX4
Echipament ventilator:
- Clapetă anti-retur care previne întoarcerea aerului din canalele de ventilație în încăpere
Dimensiuni:
A - 149 mm
B - 210 mm
C - 98 mm
D - 32 mm
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Rulment cu bile
Higrostat
Funcționare silențioasă
Ventilație eficientă
Supapă de reținere
Nivel de protecție IPX4
Montaj pe perete sau tavan
2 ani garanție
Serie
AXR
Diametru
150 mm
Culoare
Negru
Formă
Rotund
Senzor de umiditate
Da
Temporizator
Nu
Comutator cu șnur
Senzor de mișcare
Instrucțiuni de utilizare
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 271,10 Lei
216,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 54,20 Lei
19,99%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 179,26 Lei
Higrostat Higrostat
Index:
W9602-150H-70
150 mm
Diametru - 150 mm - ()