Mexen Mars radiator de baie 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66
search
Mexen Mars radiator de baie 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars radiator de baie 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars radiator de baie 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars radiator de baie 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars radiator de baie 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars radiator de baie 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars radiator de baie 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars radiator de baie 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66 Mexen Mars radiator de baie 700 x 500 mm, 284 W, antracit - W110-0700-500-00-66
Stâlp Stâlp
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-500-00-66
Înălțime:
700 mm
Culoare:
Antracit
Lăţime:
500 mm
Putere de încălzire:
284 W
Lăţime - 500 mm - ()
Culoare - Antracit - ()
Mexen Mars este un radiator de baie cu dimensiunile 700 x 500 mm, care oferă o eficiență de încălzire de 284 W. Dimensiunile sale, cu o înălțime de 700 mm, lățime de 500 mm și adâncime de 30 mm, îl fac potrivit pentru băi de diferite dimensiuni. Radiatorul de culoare antracit (RAL 7016) este realizat din oțel durabil, cu o reacție excelentă la foc (A1) și rezistență la coroziune, datorită acoperirii de înaltă calitate. Presiunea maximă de lucru este de 0,6 Mpa, iar temperatura de lucru poate ajunge la 95 °C. Produsul poate fi conectat prin diverse racorduri și se poate monta o rezistență electrică, oferind flexibilitate în montaj. Setul include elementele necesare pentru montaj: suporturi, set de montaj, dopuri de etanșare și aerisitor.
Date tehnice:
Înălțime: 700 mm
Lățime: 500 mm
Adâncime: 30 mm
Distanța de conectare:
- 45 cm (inferior) sau 5 cm (central)
Culoare: Antracit RAL 7016
Material: Oțel
Greutate: 4,67 kg
Capacitate: 3 l
Reacție la foc: A1
Temperatura de lucru: max 95 °C
Presiunea maximă de lucru: 0,6 Mpa
Puterea de încălzire:
- 75/65/20 °C - 284 W
Racorduri:
- 2xG ½″ central
- 4xG ½″ din partea superioară și inferioară pe partea dreaptă sau stângă
Posibilitatea montării unei rezistențe electrice
Acoperire de înaltă calitate, durabilă, rezistentă la coroziune
Include: suporturi, set de montaj, dopuri de etanșare și aerisitor
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Stâlp
Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C
Rezistență la întunecare și coroziune
10 ani garanție
Serie
Lăţime
500 mm
Înălțime
700 mm
Adâncime
30 mm
Tip
Putere de încălzire
284 W
Culoare
Antracit
Material
Oțel
Durabilitate montaj
Universală
Distanța de conectare
5 cm , 45 cm
Conexiune
Inferior , Central
Orientare
Verticală
Condiții de garanție
Informații despre siguranță
Instrucțiuni de utilizare
Preț de catalog: 381,10 Lei
304,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 76,20 Lei
19,99%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 251,98 Lei
Stâlp Stâlp
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-500-00-66
700 mm
500 mm
284 W
Lăţime - 500 mm - ()