Mexen G00 set termostatic colțar/drept, Duplex, DN50, auriu - W908-900-50
search
Alamă Alamă
Protecție împotriva înghețului Protecție împotriva înghețului
Reglarea temperaturii Reglarea temperaturii
Index:
W908-900-50
Tip:
Drept, Colț
Seria:
G00
Culoare:
Auriu
Diametrul de conectare:
G 1/2"
Culoare - Auriu - ()
Date tehnice:
Materialul supapei: Alamă
Culoarea supapei: Auriu
Diametrul de conectare a supapei: G 1/2"
Temperatura de lucru: max 120 °C
Presiunea de lucru maximă: 10 bar
Conectare inferioară cu distanță de 50 mm
Filetul capului: M30 x 1,5 mm
Culoarea capului: Auriu
Scala de reglare: 0-5
Intervalul de reglare a temperaturii: 0-29 °C
Temperatura ambientală: max 50 °C
Protecție împotriva înghețului 5°C
Posibilitatea conectării capului pe partea stângă sau dreaptă a supapei
Include adaptoare suplimentare pentru țevi multistrat de 16x2 mm și adaptoare pentru țevi de cupru de 15 mm
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Alamă
Protecție împotriva înghețului
Reglarea temperaturii
1 Mpa
2 ani garanție
Serie
G00
Tip
Drept , Colț
Culoare
Auriu
Diametrul de conectare
G 1/2"
Masca
Nu
Instrucțiuni de utilizare - robinet de radiator
Instrucțiuni de utilizare - cap termostatic
Informații de siguranță - supapă calorifer
Informații despre siguranță - cap termostatic
Preț de catalog: 347,30 Lei
277,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 69,40 Lei
19,98%