Mexen Windsor panouri vinil frizuri 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, substrat IPEX 1,5 mm, 4 V-Fuga, Stejar - F1167-0635-127-505-4V1-01
search
Mexen Windsor panouri vinil frizuri 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, substrat IPEX 1,5 mm, 4 V-Fuga, Stejar - F1167-0635-127-505-4V1-01 Mexen Windsor panouri vinil frizuri 635 x 127 mm SPC 6,5 mm, substrat IPEX 1,5 mm, 4 V-Fuga, Stejar - F1167-0635-127-505-4V1-01
SPC SPC
System Uniclick 2G System Uniclick 2G
Clasă de uzură: AC4 Clasă de uzură: AC4
Index:
F1167-0635-127-505-4V1-01
Lungime:
635 mm
Lăţime:
127 mm
Grosime:
6,5 mm
Structura:
Model - Os de pește - ()
Mexen Windsor este alegerea ideală pentru pardoseli elegante și durabile. Aceste panele vinilice oferă un aspect de parchet naturale, datorită structuri de lemn de stejar. Dimensiunile de 635 x 127 mm și grosimea totală de 6,5 mm, inclusiv cu un substrat integrat IXPE de 1,5 mm, asigură stabilitate și confort sporit. Cu o clasă de uzură AC4 și de utilizare 32, sunt perfect adaptate pentru spații rezidențiale și comerciale. Instalarea este simplificată prin sistemul Valinge 2G. În plus, produsul este complet rezistent la apă și compatibil cu sisteme de încălzire prin pardoseală cu temperaturi scăzute, oferind o suprafață ușor de curățat și protecție împotriva zgârieturilor și deteriorărilor mecanice. Panelele au 4 V-Fuge și sunt antistatice, garantând o utilizare sigură și practică.
Specificația produsului:
Lungime: 635 mm
Lățime: 127 mm
Grosime: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Grosimea stratului de uzură: 0,55 mm
Clasa de uzură: AC4
Clasa de utilizare: 32
Cantitatea de bucăți în pachet: 20 (10 stânga și 10 dreapta)
Cantitatea de m² în pachet: 1,61
Structura: Stejar
Material: Compozit polimer-piatră
Metoda de montaj: Valinge 2G
Clasa de anti-alunecare: DS
Conducția termică: 0,144 W/mK
Antistatic ≤ 2kV
Fuga în V pe 4 laturi
Substrat integrat IXPE - 1,5 mm
Rezistență la apă - 100%
Suprafață care facilitează curățarea murdăriei
Rezistența la daune mecanice și zgârieturi
Compatibilitate cu încălzirea prin pardoseală la temperaturi joase
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
SPC
System Uniclick 2G
Clasă de uzură: AC4
Clasa de utilitate publică: 32
Strat integrat
Stratul de bază îndeplinește funcția de izolație termică și acustică și, de asemenea, asigură stabilitatea podelei. Produsul nostru are un strat de bază IXPE integrat - 1,5 mm - datorită acestei soluții, nu trebuie să punem pe podea materiale suplimentare, iar montarea pardoselii este mult mai convenabilă și rapidă.
Rezistente la apă
Moale și plăcut la atingere
Structura lemnului
Acustica perfectă a interiorului
Durabile
Rezistent la foc
Antialunecare
V-fugă
Potrivit pentru încălzire prin pardoseală
Rezistent la murdărie
Antistatice
Dilație
20 de ani de garanție
Serie
Lungime
635 mm
Lăţime
127 mm
Grosime
6,5 mm
Model
Material
Compozit polimero-pietros
Mod de montare
Grosimea stratului de uzură
0,55 mm
Număr de bucăți în pachet
20
Cantitate m² în pachet
1,61
V-Fugă
Structura
Nuanță
Probă
Nu
Instrucțiuni de utilizare
Informații de siguranță
Preț de catalog: 163,59 Lei/m2
130,90 Lei/m2 (cu TVA)
Mai ieftin de 32,69 Lei
19,99%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 108,18 Lei
Podea metri pătrați
m2
+10% stoc
1.6129 m2
Suma pachetelor 1 - Numărul de piese: 20
SPC SPC
Index:
F1167-0635-127-505-4V1-01
635 mm
127 mm
6,5 mm