Mexen Sun Valley panouri vinilice heringbone 635 x 127 mm SPC 6,5 mm bază 1,5 mm, 4 V-Fugă, Stejar - F1189-0635-127-505-4V1-01
search
Mexen Sun Valley panouri vinilice heringbone 635 x 127 mm SPC 6,5 mm bază 1,5 mm, 4 V-Fugă, Stejar - F1189-0635-127-505-4V1-01 Mexen Sun Valley panouri vinilice heringbone 635 x 127 mm SPC 6,5 mm bază 1,5 mm, 4 V-Fugă, Stejar - F1189-0635-127-505-4V1-01
Index:
F1189-0635-127-505-4V1-01
Lungime:
635 mm
Lăţime:
127 mm
Grosime:
6,5 mm
Structura:
Model - Os de pește - ()
Panelele Mexen Sun Valley sunt soluția perfectă pentru amenajarea interioarelor moderne și durabile. Cu dimensiuni de 635 x 127 mm și o grosime totală de 6,5 mm, acestea oferă o rezistență sporită datorită compozitului polimer-kamieni. Clasa de uzură AC4 și clasa de utilizare 32 garantează durabilitate, iar suprafața cu finisaj din Dąb adaugă un aspect elegant. Montajul este facil datorită sistemului Valinge 2G, iar impermeabilitatea de 100% și rezistența la zgârieturi asigură o întreținere ușoară. Pachetul conține 20 de bucăți, acoperind 1,61 m², fiind ideal și pentru încălzirea prin pardoseală.
Specificații produs:
Lungime: 635 mm
Lățime: 127 mm
Grosime: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
Grosime strat uzură: 0,55 mm
Clasa de uzură: AC4
Clasa de utilizare: 32
Cantitate în pachet: 20 (10 stânga și 10 dreapta)
Cantitate m² în pachet: 1,61
Structură: Stejar
Material: Compozit polimero-pietros
Metodă de montare: Valinge 2G
Clasa anti-alunecare: DS
Conductivitate termică: 0,144 W/mK
Antistatic ≤ 2kV
V-Fugă pe 4 părți
Bază integrată IXPE - 1,5 mm
Rezistență la apă - 100%
Suprafață care facilitează curățarea murdăriei
Rezistență la deteriorări mecanice și zgârieturi
Compatibilitate cu încălzirea prin pardoseală la temperatură joasă
Strat integrat
Stratul de bază îndeplinește funcția de izolație termică și acustică și, de asemenea, asigură stabilitatea podelei. Produsul nostru are un strat de bază IXPE integrat - 1,5 mm - datorită acestei soluții, nu trebuie să punem pe podea materiale suplimentare, iar montarea pardoselii este mult mai convenabilă și rapidă.
Lungime
635 mm
Lăţime
127 mm
Grosime
6,5 mm
Grosimea stratului de uzură
0,55 mm
Nuanță
Natural
Informații de siguranță
Mai ieftin de 32,69 Lei
19,99%
m2
+10% stoc
Index:
F1189-0635-127-505-4V1-01
635 mm
127 mm
6,5 mm