Mexen Nova 3x Bec LED E27, A70, 20W, Caldă - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03
search
Mexen Nova 3x Bec LED E27, A70, 20W, Caldă - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03 Mexen Nova 3x Bec LED E27, A70, 20W, Caldă - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03 Mexen Nova 3x Bec LED E27, A70, 20W, Caldă - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03 Mexen Nova 3x Bec LED E27, A70, 20W, Caldă - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03 Mexen Nova 3x Bec LED E27, A70, 20W, Caldă - 3000K, 2100 lm - L100-E27-2030-01x03
Eficiență energetică Eficiență energetică
Tehnologia LED Tehnologia LED
Culoare caldă Culoare caldă
Index:
L100-E27-2030-01x03
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
2100 lm
Date tehnice:
Înălțime: 138 mm
Lățime: 60 mm
Tip bec: A70
Tip dulie: E27
Putere: 20 W
Putere echivalentă: 100 W
Flux luminos: 2100 lm
Culoare lumină: Caldă
Temperatura de culoare: 3000K
Indicele de redare a culorilor CRI: Ra ≥ 80
Posibilitate de reglare a intensității: Nu
Culoarea abajurului: Lăptos
Material abajur: Plastic
Număr de bucăți în pachet: 3
Unghi de iluminare: 220°
Tensiune: 220-240V
Clasa energetică: F
Consum de energie: 20 kWh/1000 h
Grad de protecție: IP20
Certificări: CE, RoHS
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Eficiență energetică
Tehnologia LED
Culoare caldă
Sigur pentru sănătate
Ra ≥ 80
Durată lungă de viață
Pornire imediată
Prietenos pentru ochi
Unghi de iluminare 220°
Rezistență la șocuri și vibrații
Lipsa elementelor delicate, cum ar fi filamentul — sunt mai durabile mecanic
Certificat CE
Certificat RoHS
Protejează mediul
3 ani garanție
Serie
Lăţime
60 mm
Înălțime
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
2100 lm
Culoarea luminii
Temperatura barwowa
Posibilitatea de a ajusta intensitatea luminii
Nu
Culoare abajur
Lăptos
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383468
Ilość sztuk
4
Napięcie
220-240V
EPREL
Fișă informativă EPREL
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 36,10 Lei
28,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 7,20 Lei
19,94%