Mexen Nova 3x Bec LED E27, A70, 20W, Neutră - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03
search
Mexen Nova 3x Bec LED E27, A70, 20W, Neutră - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x Bec LED E27, A70, 20W, Neutră - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x Bec LED E27, A70, 20W, Neutră - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x Bec LED E27, A70, 20W, Neutră - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03 Mexen Nova 3x Bec LED E27, A70, 20W, Neutră - 4000K, 2100 lm - L100-E27-2040-01x03
Eficiență energetică Eficiență energetică
Tehnologia LED Tehnologia LED
Culoare neutră Culoare neutră
Index:
L100-E27-2040-01x03
Strumień świetlny:
2100 lm
Date tehnice:
Înălțime: 138 mm
Lățime: 60 mm
Tip bec: A70
Tip soclu: E27
Putere: 20 W
Putere echivalentă: 100 W
Flux luminos: 2100 lm
Culoare lumină: Neutră
Temperatură culoare: 4000K
Indice de redare a culorilor CRI: Ra ≥ 80
Posibilitate de reglare a intensității: Nu
Culoare abajur: Lăptos
Material abajur: Plastic
Cantitate în pachet: 3
Unghi de iluminare: 220º
Tensiune: 220-240V
Clasă energetică: F
Consum de energie: 20 kWh/1000 h
Tehnologia LED
Culoare neutră
Lăţime
60 mm
Înălțime
138 mm
Strumień świetlny
2100 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383471
Ilość sztuk
4
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 36,10 Lei
28,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 7,20 Lei
19,94%