Mexen Uni-Term Set dublu de mascare pentru radiator, alb - W905-000-20
search
Rezistență și durabilitate Rezistență și durabilitate
Soluție practică Soluție practică
2 ani garanție 2 ani garanție
Index:
W905-000-20
Culoare:
Alb
Culoare - Alb - ()
Mexen R set ascundere dublu pentru radiator, alb este soluția ideală pentru persoanele care doresc să finalizeze estetic instalația radiatorului. Fabricat din oțel inoxidabil și alamă, oferă durabilitate și rezistență la coroziune. Culoarea albă se potrivește armonios în orice interior. Rozeta are dimensiuni de 115 x 65 mm, iar tuburile cu o lungime de 50 mm și un diametru interior de 20 mm sunt ușor de montat. Setul este adaptat pentru montarea seturilor termostatice și supapelor de radiator, asigurând funcționalitate completă.
Date tehnice:
Material rozete: Oțel inoxidabil
Culoare: Alb
Lățimea rozetei: 115 x 65 mm
Înălțimea rozetei: 7 mm
Diametrul orificiului interior: 21 mm
Materialul tuburilor: Alamă
Lungimea tuburilor: 50 mm
Diametrul interior al tuburilor: 20 mm
Distanța între orificiile pentru conectarea radiatorului: 50 mm
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Rezistență și durabilitate
Soluție practică
Culoare
Alb
Instrucțiuni de utilizare
Informații despre siguranță
Scrie -ne
100% Clienții recomandă acest produs
Calitate
Aspect
5.0
Evaluare generală pe baza 7 Opinie
  • Confirmat
  • Alte variante
Preț de catalog: 59,80 Lei
47,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 11,90 Lei
19,9%