Mexen Uni-Term R set mascare radiator simplu, alb - W904-000-20
search
Rezistență și durabilitate Rezistență și durabilitate
Soluție practică Soluție practică
2 ani garanție 2 ani garanție
Index:
W904-000-20
Culoare:
Alb
Culoare - Alb - ()
Mexen R set de mascare simplu pentru radiator, alb, este o soluție excelentă pentru ascunderea estetică a elementelor de montaj. Fabricat din oțel inoxidabil de înaltă calitate, asigură durabilitate și eleganță. Culoarea albă se armonizează cu majoritatea interioarelor. Rozetele cu diametrul de 65 mm și manșoanele din alamă cu lungimea de 50 mm garantează montajul ușor al seturilor termostatice și al supapelor pentru radiatoare.
Date tehnice:
Material rozete: Oțel inoxidabil
Culoare: Alb
Diametru exterior rozetă: 65 mm
Înălțime rozetă: 7 mm
Diametru interior al orificiului: 21 mm
Material manșoane: Alamă
Lungimea manșoanelor: 50 mm
Diametru interior al manșoanelor: 20 mm
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Rezistență și durabilitate
Soluție practică
2 ani garanție
Serie
Culoare
Alb
Instrucțiuni de utilizare
Informații despre siguranță
Scrie -ne
100% Clienții recomandă acest produs
Calitate
Aspect
4.5
Evaluare generală pe baza 2 Opinie
  • Confirmat
  • Alte variante
Preț de catalog: 76,10 Lei
60,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 15,20 Lei
19,97%