Mexen Uni-Term R set de mascare simplu pentru radiator, auriu - W904-000-50
search
Rezistență și durabilitate Rezistență și durabilitate
Soluție practică Soluție practică
2 ani garanție 2 ani garanție
Index:
W904-000-50
Culoare:
Auriu
Culoare - Auriu - ()
Setul de mascare simplu Mexen R pentru radiator în culoarea aurie se caracterizează printr-o calitate înaltă a execuției. Oțelul inoxidabil și alama asigură durabilitate și estetică. Setul conține două rozete cu diametrul de 65 mm și interior de 21 mm și mufe cu lungimea de 50 mm și diametrul interior de 20 mm, ceea ce permite montarea ușoară a seturilor termostatice și a supapelor de radiator. Culoarea elegantă aurie adaugă clasă oricărui interior.
Date tehnice:
Material rozete: Oțel inoxidabil
Culoare: Auriu
Diametrul exterior al rozetei: 65 mm
Înălțimea rozetei: 7 mm
Diametrul găurii interioare: 21 mm
Materialul mufe: Alamă
Lungimea mufelor: 50 mm
Diametrul interior al mufelor: 20 mm
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Rezistență și durabilitate
Soluție practică
Culoare
Auriu
Instrucțiuni de utilizare
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 84,80 Lei
67,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 16,90 Lei
19,93%