Mexen Uni-Term Set dublu de camuflaj pentru radiator, auriu - W905-000-50
search
Rezistență și durabilitate Rezistență și durabilitate
Soluție practică Soluție practică
2 ani garanție 2 ani garanție
Index:
W905-000-50
Culoare:
Auriu
Culoare - Auriu - ()
Setul de mascare dublu Mexen R pentru radiator în culoare aurie este o soluție elegantă și funcțională pentru mascare racordurilor de radiator. Fabricat din oțel inoxidabil și alamă de înaltă calitate, oferă durabilitate și rezistență la coroziune. Rozetele cu dimensiuni de 115 x 65 mm și manșoanele cu lungimea de 50 mm se potrivesc perfect cu seturile termostatice standard și vanele radiatorului. Culoarea aurie îi conferă interiorului un aspect luxos.
Date tehnice:
Material rozete: Oțel inoxidabil
Culoare: Auriu
Lățimea rozetei: 115 x 65 mm
Înălțimea rozetei: 7 mm
Diametrul interior al orificiului: 21 mm
Material manșoane: Alamă
Lungimea manșoanelor: 50 mm
Diametrul interior al manșoanelor: 20 mm
Distanta între orificiile pentru racorduri radiator: 50 mm
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Rezistență și durabilitate
Soluție practică
Culoare
Auriu
Instrucțiuni de utilizare
Informații despre siguranță
Scrie -ne
100% Clienții recomandă acest produs
Calitate
Aspect
5.0
Evaluare generală pe baza 1 Opinie
  • Confirmat
  • Alte variante
Preț de catalog: 68,60 Lei
54,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 13,70 Lei
19,97%