Mexen Mars radiator baie 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66
search
Mexen Mars radiator baie 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars radiator baie 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars radiator baie 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars radiator baie 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars radiator baie 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars radiator baie 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars radiator baie 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars radiator baie 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars radiator baie 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66
Stâlp Stâlp
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-400-00-66
Înălțime:
1200 mm
Culoare:
Antracit
Lăţime:
400 mm
Putere de încălzire:
439 W
Lăţime - 400 mm - ()
Culoare - Antracit - ()
Date tehnice:
Înălțime: 1200 mm
Lățime: 400 mm
Adâncime: 30 mm
Distanță de conectare:
- 35 cm (jos) sau 5 cm (mijloc)
Culoare: Antracit RAL 7016
Material: Oțel
Greutate: 7,07 kg
Reacție la foc: A1
Temperatura de lucru: max 95 °C
Presiune maximă de lucru: 0,6 Mpa
Putere de încălzire:
- 75/65/20 °C - 439 W
Conexiuni:
- 2xG ½″ mijloc
- 4xG ½″ de sus și jos pe partea dreaptă sau stângă
Posibilitate de montare a rezistenței
Acoperire de vopsea de înaltă calitate, durabilă, rezistentă la coroziune
Include: suporturi, set de montaj, dopuri de închidere și aerisitor
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Stâlp
Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C
Rezistență la întunecare și coroziune
10 ani garanție
Serie
Lăţime
400 mm
Înălțime
1200 mm
Adâncime
30 mm
Tip
439 W
Culoare
Antracit
Material
Oțel
Durabilitate montaj
Universală
Distanța de conectare
5 cm , 35 cm
Conexiune
Central , Inferior
Orientare
Verticală
Instrucțiuni de utilizare
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 508,60 Lei
406,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 101,70 Lei
20%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 336,28 Lei
Stâlp Stâlp
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-400-00-66
1200 mm
400 mm
439 W
Lăţime - 400 mm - ()