Mexen Mars radiator de baie 1500 x 600 mm, 576 W, crom - W110-1500-600-00-01
search
Mexen Mars radiator de baie 1500 x 600 mm, 576 W, crom - W110-1500-600-00-01 Mexen Mars radiator de baie 1500 x 600 mm, 576 W, crom - W110-1500-600-00-01 Mexen Mars radiator de baie 1500 x 600 mm, 576 W, crom - W110-1500-600-00-01 Mexen Mars radiator de baie 1500 x 600 mm, 576 W, crom - W110-1500-600-00-01 Mexen Mars radiator de baie 1500 x 600 mm, 576 W, crom - W110-1500-600-00-01 Mexen Mars radiator de baie 1500 x 600 mm, 576 W, crom - W110-1500-600-00-01 Mexen Mars radiator de baie 1500 x 600 mm, 576 W, crom - W110-1500-600-00-01 Mexen Mars radiator de baie 1500 x 600 mm, 576 W, crom - W110-1500-600-00-01 Mexen Mars radiator de baie 1500 x 600 mm, 576 W, crom - W110-1500-600-00-01
Stâlp Stâlp
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-600-00-01
Înălțime:
1500 mm
Culoare:
Lăţime:
600 mm
Putere de încălzire:
576 W
Lăţime - 600 mm - ()
Culoare - Crom - ()
Radiatorul de baie Mexen Mars este soluția ideală pentru interioare pretențioase. Cu o înălțime de 1500 mm și o lățime de 600 mm, acest radiator cromat din oțel se remarcă prin eleganță și design modern. Oferă o putere de 576 W la temperatura de 75/65/20 °C, asigurând încălzire eficientă. Poate fi conectat inferior și central, iar conexiunile 2xG ½″ și 4xG ½″ permit instalări flexibile. Datorită stratului de vopsea durabil, rezistent la coroziune, și posibilității de a monta o rezistență electrică, oferă utilizare de lungă durată. Inclus cu suporturi de fixare, set de montaj și aerisitor, Mexen Mars este un echipament fiabil și funcțional pentru baia ta.
Date tehnice:
Înălțime: 1500 mm
Lățime: 600 mm
Adâncime: 30 mm
Distanța de montare:
- 55 cm (inferior) sau 5 cm (central)
Culoare: Crom
Material: Oțel
Greutate: 11,10 kg
Capacitate: 7,5 l
Reacție la foc: A1
Temperatura de lucru: max 95 °C
Presiune maximă de lucru: 0,6 Mpa
Putere termică:
- 75/65/20 °C - 576 W
Conexiuni:
- 2xG ½″ central
- 4xG ½″ de sus și de jos pe partea dreaptă sau stângă
Posibilitatea montării unei rezistențe electrice
Strat de vopsea de înaltă calitate, durabil, rezistent la coroziune
Include: suporturi, set de montare, capace de etanșare și aerisitor
Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C
Lăţime
600 mm
Înălțime
1500 mm
Adâncime
30 mm
Tip
Putere de încălzire
576 W
Distanța de conectare
5 cm , 45 cm
Conexiune
Inferior , Central
Orientare
Verticală
Condiții de garanție
Informații despre siguranță
Instrucțiuni de utilizare
Preț de catalog: 1.084,80 Lei
867,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 216,90 Lei
19,99%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 717,27 Lei
Stâlp Stâlp
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-600-00-01
1500 mm
600 mm
576 W
Lăţime - 600 mm - ()