Mexen Mars radiator baie 1800 x 600 mm, 752 W, crom - W110-1800-600-00-01
search
Mexen Mars radiator baie 1800 x 600 mm, 752 W, crom - W110-1800-600-00-01 Mexen Mars radiator baie 1800 x 600 mm, 752 W, crom - W110-1800-600-00-01 Mexen Mars radiator baie 1800 x 600 mm, 752 W, crom - W110-1800-600-00-01 Mexen Mars radiator baie 1800 x 600 mm, 752 W, crom - W110-1800-600-00-01 Mexen Mars radiator baie 1800 x 600 mm, 752 W, crom - W110-1800-600-00-01 Mexen Mars radiator baie 1800 x 600 mm, 752 W, crom - W110-1800-600-00-01 Mexen Mars radiator baie 1800 x 600 mm, 752 W, crom - W110-1800-600-00-01 Mexen Mars radiator baie 1800 x 600 mm, 752 W, crom - W110-1800-600-00-01 Mexen Mars radiator baie 1800 x 600 mm, 752 W, crom - W110-1800-600-00-01
Stâlp Stâlp
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-600-00-01
Înălțime:
1800 mm
Culoare:
Lăţime:
600 mm
Putere de încălzire:
752 W
Lăţime - 600 mm - ()
Culoare - Crom - ()
Mexen Mars este un radiator elegant pentru baie cu dimensiuni de 1800 x 600 mm și putere de 752 W, finisat în culoarea cromului. Realizat din oțel, se distinge prin calitatea înaltă și rezistența la coroziune. Datorită posibilității de montare a unei rezistențe electrice, este funcțional și versatil. Oferă opțiuni flexibile de racordare - inferioară și centrală, ceea ce permite o instalare ușoară. Temperatura maximă de lucru este de 95 °C, iar presiunea de lucru de 0,6 Mpa. Include suporturi, set de montaj și aerisitor.
Date tehnice:
Înălțime: 1800 mm
Lățime: 600 mm
Adâncime: 30 mm
Distanța între racorduri:
- 55 cm (inferior) sau 5 cm (central)
Culoare: Crom
Material: Oțel
Greutate: 14,26 kg
Capacitate: 9,7 l
Reacție la foc: A1
Temperatura de lucru: max 95 °C
Presiunea maximă de lucru: 0,6 Mpa
Putere termică:
- 75/65/20 °C - 752 W
Conexiuni:
- 2xG ½″ central
- 4xG ½″ din partea de sus și de jos, pe dreapta sau stânga
Posibilitate de montare a unei rezistențe electrice
Acoperire de înaltă calitate, durabilă, rezistentă la coroziune
Include: suporturi, set de montaj, dopuri de sigilare și aerisitor
Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C
Lăţime
600 mm
Înălțime
1800 mm
Adâncime
30 mm
Tip
Putere de încălzire
752 W
Distanța de conectare
5 cm , 55 cm
Conexiune
Inferior , Central
Orientare
Verticală
Condiții de garanție
Informații despre siguranță
Instrucțiuni de utilizare
Preț de catalog: 1.338,60 Lei
1.070,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 267,70 Lei
20%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 885,04 Lei
Stâlp Stâlp
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-600-00-01
1800 mm
600 mm
752 W
Lăţime - 600 mm - ()