Mexen CV22 radiator plan 300 x 3000 mm, conectare inferioară, 2799 W, negru - W622-030-300-70
search
Mexen CV22 radiator plan 300 x 3000 mm, conectare inferioară, 2799 W, negru - W622-030-300-70 Mexen CV22 radiator plan 300 x 3000 mm, conectare inferioară, 2799 W, negru - W622-030-300-70 Mexen CV22 radiator plan 300 x 3000 mm, conectare inferioară, 2799 W, negru - W622-030-300-70 Mexen CV22 radiator plan 300 x 3000 mm, conectare inferioară, 2799 W, negru - W622-030-300-70 Mexen CV22 radiator plan 300 x 3000 mm, conectare inferioară, 2799 W, negru - W622-030-300-70 Mexen CV22 radiator plan 300 x 3000 mm, conectare inferioară, 2799 W, negru - W622-030-300-70
Stâlp Stâlp
Eficiență termică ridicată Eficiență termică ridicată
Strat de vopsea: DIN 99500 Strat de vopsea: DIN 99500
Index:
W622-030-300-70
Înălțime:
300 mm
Culoare:
Lăţime:
3000 mm
Putere de încălzire:
2799 W
Culoare - Negru - ()
Specificații tehnice:
Înălțime (Y): 300 mm
Lățime (X): 3000 mm
Adâncime: 103 mm
Distanța de conectare: 5 cm
Distanța dintre canalele verticale de apă: 33,3 mm
Culoare: Negru RAL 9005
Material: Oțel
Temperatura de lucru: max 110 °C
Presiunea maximă de lucru: 10 bar
Presiunea maximă de testare: 13 bar
Puterea de încălzire:
- 55/45/20 °C 1452 W
- 75/65/20 °C 2799 W
- 90/70/20 °C 3538 W
Conectori:
- 2xG ½″ din partea de jos, la dreapta sau la stânga
- 4xG ½″ laterale
Acoperire de înaltă calitate, durabilă - DIN 99500
Are protecție laterală și capac superior detașabil
Include: suporturi, set de montaj, dopuri de etanșare, aerisitor și inserție de ventil
Fotografiile arată radiatorul la dimensiunea de 600 x 1200 mm.
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Stâlp
Eficiență termică ridicată
Strat de vopsea: DIN 99500
Curățare ușoară
1 Mpa
Presiunea maximă de lucru este de 1 Mpa (10 bar). Acest lucru înseamnă că radiatorul poate funcționa în siguranță și eficient în condiții standard de utilizare. Asigură confort termic optim și o temperatură plăcută în cameră.
Max. 110°C
Rezistență la întunecare și coroziune
10 ani garanție
Atestat Higienic PZH
Serie
Lăţime
3000 mm
Înălțime
300 mm
Adâncime
103 mm
Putere de încălzire
2799 W
Culoare
Material
Oțel
Tip
22
Durabilitate montaj
Universală
Distanța de conectare
5 cm
Conexiune
Inferior
Orientare
Instrucțiuni de utilizare
Informații despre siguranță
Condiții de garanție
Test PZH
Preț de catalog: 2.126,10 Lei
1.700,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 425,20 Lei
20%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 1.405,70 Lei
Stâlp Stâlp
Index:
W622-030-300-70
300 mm
3000 mm
2799 W