Mexen G00 set termostatic axial cu mascare S, auriu - W903-900-909-50
search
Index:
W903-900-909-50
Culoare:
Auriu
Diametrul de conectare:
G 1/2"
Culoare - Auriu - ()
Mexen G00 set termostatic axial cu mascare S, auriu, oferă performanță excelentă și aspect elegant. Fabricat din alamă de înaltă calitate, garantează durabilitate și rezistență la temperaturi ridicate de până la 120°C și presiune de lucru de până la 10 bar. Setul include supapă radiator de alimentare și separare, permițând o reglare precisă a temperaturii în intervalul 0-29°C. Culoarea aurie și oțelul inoxidabil utilizat în mască oferă un aspect estetic și modern, ideal pentru orice interior.
Date tehnice:
Materialul supapelor: Alamă
Culoarea supapelor: Auriu
Diametrul conexiunii supapelor: G 1/2"
Temperatura de lucru: max 120 °C
Presiunea maximă de lucru: 10 bar
Filetul capului: M30 x 1,5 mm
Culoarea capului: Auriu
Scala de reglare: 0-5
Interval de reglare a temperaturii: 0-29 °C
Temperatura ambiantă: max 50 °C
Protecție împotriva înghețului 5°C
Culoarea măștii: Auriu
Materialul rozetei: Oțel inoxidabil
Lăţimea rozetei: 65 mm
Înălțimea rozetei: 7 mm
Diametrul orificiului interior: 21 mm
Materialul tuburilor: Alamă
Lungimea tuburilor: 50 mm
Diametrul interior al tuburilor: 20 mm
Masca este formată din două rozetă individuale și o teacă
Include supapă radiator de alimentare și separare
Culoare
Auriu
Preț de catalog: 322,30 Lei
257,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 64,40 Lei
19,98%