Mexen G00 set termostatic axial cu mascare R, auriu - W903-900-904-50
search
Index:
W903-900-904-50
Culoare:
Auriu
Diametrul de conectare:
G 1/2"
Culoare - Auriu - ()
Date tehnice:
Material supape: Alamă
Culoare supape: Auriu
Diametru racord supape: G 1/2"
Temperatură de funcționare: max 120 °C
Presiune maximă de lucru: 10 bar
Filet cap: M30 x 1,5 mm
Culoare cap: Auriu
Scară de reglare: 0-5
Interval de reglare a temperaturii: 0-29 °C
Temperatură ambientală: max 50 °C
Protecție împotriva înghețului 5°C
Culoare mască: Auriu
Material rozete: Oțel inoxidabil
Diametru exterior rozete: 65 mm
Înălțime rozete: 7 mm
Diametru orificiu interior: 21 mm
Material mansoane: Alamă
Lungime mansoane: 50 mm
Diametru interior mansoane: 20 mm
Masca este compusă din două rozete individuale și un manșon
Setul include o supapă de radiator de alimentare și de izolare
Culoare
Auriu
Preț de catalog: 313,60 Lei
250,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 62,70 Lei
19,99%