Mexen G00 set termostatic axial cu mască R, alb - W903-900-904-20
search
Alamă Alamă
Protecție împotriva înghețului Protecție împotriva înghețului
Reglarea temperaturii Reglarea temperaturii
Index:
W903-900-904-20
Tip:
Axial
Seria:
G00
Culoare:
Alb
Diametrul de conectare:
G 1/2"
Culoare - Alb - ()
Mexen G00 set termostatic axial cu mască R, alb oferă calitate și fiabilitate înaltă datorită supapelor din alamă și rozetelor din oțel. Setul se caracterizează prin culoarea albă, diametrul racordului G 1/2" și filetul capului M30 x 1,5 mm. Temperatura maximă de lucru este de 120°C, iar presiunea de lucru este de 10 bar. Intervalul de reglare este de 0-29°C, iar protecția împotriva înghețului funcționează la 5°C. Setul include supape pentru radiator de alimentare și oprire, asigurând funcționalitate completă și confort de utilizare.
Date tehnice:
Materialul supapelor: Alamă
Culoarea supapelor: Alb
Diametrul racordului supapelor: G 1/2"
Temperatura de lucru: max 120 °C
Presiunea maximă de lucru: 10 bar
Filetul capului: M30 x 1,5 mm
Culoarea capului: Alb
Scala de reglare: 0-5
Intervalul de reglare a temperaturii: 0-29 °C
Temperatura ambientală: max 50 °C
Protecție împotriva înghețului 5°C
Culoarea măștii: Alb
Materialul rozetei: Oțel inoxidabil
Diametrul exterior al rozetei: 65 mm
Înălțimea rozetei: 7 mm
Diametrul orificiului interior: 21 mm
Materialul tulelor: Alamă
Lungimea tulelor: 50 mm
Diametrul interior al tulelor: 20 mm
Masca este compusă din două rozete simple și un tub
Setul include supape pentru radiator de alimentare și oprire
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Alamă
Protecție împotriva înghețului
Reglarea temperaturii
1 Mpa
Rezistență și durabilitate
2 ani garanție
Serie
G00
Tip
Axial
Culoare
Alb
Diametrul de conectare
G 1/2"
Masca
Da
Instrucțiuni de utilizare - robinet de radiator
Instrucțiuni de utilizare - cap termostatic
Informații de siguranță - supapă calorifer
Informații despre siguranță - cap termostatic
Preț de catalog: 271,10 Lei
216,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 54,20 Lei
19,99%