Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Caldă - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06
search
Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Caldă - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06 Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Caldă - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06 Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Caldă - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06 Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Caldă - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06 Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Caldă - 3000K, 1890 lm - L100-E27-1830-01x06
Eficiență energetică Eficiență energetică
Tehnologia LED Tehnologia LED
Culoare caldă Culoare caldă
Index:
L100-E27-1830-01x06
Strumień świetlny:
1890 lm
Date tehnice:
Înălțime: 138 mm
Lățime: 60 mm
Tip bec: A70
Tip soclu: E27
Putere: 18 W
Putere echivalentă: 100 W
Flux luminos: 1890 lm
Culoare lumină: Caldă
Temperatură de culoare: 3000K
Indice de redare a culorilor CRI: Ra ≥ 80
Dimmabil: Nu
Culoare abajur: Mat
Material abajur: Plastic
Număr bucăți în pachet: 6
Unghi de iluminare: 220º
Tensiune: 220-240V
Clasă energetică: F
Consum energie: 18 kWh/1000 h
Grad de protecție: IP20
Certificate: CE, RoHS
Tehnologia LED
Culoare caldă
Lăţime
60 mm
Înălțime
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Strumień świetlny
1890 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383453
Ilość sztuk
6
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 64,80 Lei
51,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 12,90 Lei
19,91%