Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Rece - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06
search
Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Rece - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Rece - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Rece - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Rece - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06 Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Rece - 6500K, 1890 lm - L100-E27-1865-01x06
Eficiență energetică Eficiență energetică
Tehnologia LED Tehnologia LED
Culoare rece Culoare rece
Index:
L100-E27-1865-01x06
Strumień świetlny:
1890 lm
Date tehnice:
Înălțime: 138 mm
Lățime: 60 mm
Tip bec: A70
Tip soclu: E27
Putere: 18 W
Putere echivalentă: 100 W
Flux luminos: 1890 lm
Culoare lumină: Rece
Temperatura de culoare: 6500K
Indicele de redare a culorilor CRI: Ra ≥ 80
Posibilitate de diminuare: Nu
Culoare abajur: Lăptos
Material abajur: Material plastic
Număr bucăți în pachet: 6
Unghi de iluminare: 220º
Tensiune: 220-240V
Clasa energetică: F
Consum de energie: 18 kWh/1000 h
Tehnologia LED
Culoare rece
Lăţime
60 mm
Înălțime
138 mm
Strumień świetlny
1890 lm
F
Energy Class: F, Eprel: 2383461
Ilość sztuk
6
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 64,80 Lei
51,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 12,90 Lei
19,91%