Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Neutru - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06
search
Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Neutru - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06 Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Neutru - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06 Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Neutru - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06 Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Neutru - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06 Mexen Nova 6x Bec LED E27, A70, 18W, Neutru - 4000K, 1890 lm - L100-E27-1840-01x06
Eficiență energetică Eficiență energetică
Tehnologia LED Tehnologia LED
Culoare neutră Culoare neutră
Index:
L100-E27-1840-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
Moc:
Temperatura barwowa:
Strumień świetlny:
1890 lm
Date tehnice:
Înălțime: 138 mm
Lățime: 60 mm
Tip bec: A70
Tip soclu: E27
Putere: 18 W
Putere echivalentă: 100 W
Flux luminos: 1890 lm
Culoare lumină: Neutru
Temperatură de culoare: 4000K
Indice de redare a culorii CRI: Ra ≥ 80
Posibilitate de reglare: Nu
Culoare abajur: Lăptos
Material abajur: Material plastic
Cantitate pe pachet: 6
Unghi de iluminare: 220°
Tensiune: 220-240V
Clasa energetică: F
Consum de energie: 18 kWh/1000 h
Grad de protecție: IP20
Certificări: CE, RoHS
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Eficiență energetică
Tehnologia LED
Culoare neutră
Sigur pentru sănătate
Ra ≥ 80
Durată lungă de viață
Pornire imediată
Prietenos pentru ochi
Unghi de iluminare 220°
Rezistență la șocuri și vibrații
Lipsa elementelor delicate, cum ar fi filamentul — sunt mai durabile mecanic
Certificat CE
Certificat RoHS
Protejează mediul
3 ani garanție
Serie
Lăţime
60 mm
Înălțime
138 mm
Rodzaj żarówki
A70
Rodzaj gwintu
E27
Moc
Strumień świetlny
1890 lm
Culoarea luminii
Temperatura barwowa
Posibilitatea de a ajusta intensitatea luminii
Nu
Culoare abajur
Lăptos
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383455
Ilość sztuk
6
Napięcie
220-240V
EPREL
Fișă informativă EPREL
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 64,80 Lei
51,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 12,90 Lei
19,91%