Mexen Uni-Term Set dublu de mascare pentru radiator, alb - W910-000-20
search
Rezistență și durabilitate Rezistență și durabilitate
Soluție practică Soluție practică
2 ani garanție 2 ani garanție
Index:
W910-000-20
Culoare:
Alb
Culoare - Alb - ()
Setul de mascare dublu Mexen S pentru calorifer este o alegere practică și estetică. Fabricat din oțel inoxidabil, este durabil și rezistent la coroziune. Culoarea albă și dimensiunile subtile (115 x 65 mm, înălțime 7 mm) îl fac să se potrivească perfect cu orice interior. Manșoanele din alamă (lungime 50 mm, diametru interior 20 mm) asigură stabilitate și ușurință în montarea ansamblurilor termostatice și a supapelor caloriferului. Ideal pentru a ascunde în mod decorativ conexiunile caloriferului.
Date tehnice:
Material rozete: Oțel inoxidabil
Culoare: Alb
Lățimea rozetei: 115 x 65 mm
Înălțimea rozetei: 7 mm
Diametrul orificiului interior: 21 mm
Material manșoane: Alamă
Lungimea manșoanelor: 50 mm
Diametrul interior al manșoanelor: 20 mm
Distanța dintre orificiile de conectare la calorifer: 50 mm
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Rezistență și durabilitate
Soluție practică
2 ani garanție
Serie
Culoare
Alb
Instrucțiuni de utilizare
Informații despre siguranță
Scrie -ne
100% Clienții recomandă acest produs
Calitate
Aspect
5.0
Evaluare generală pe baza 1 Opinie
  • Confirmat
  • Alte variante
Preț de catalog: 68,60 Lei
54,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 13,70 Lei
19,97%