Mexen G00 set termostatic axial cu mască S, alb - W903-900-909-20
search
Index:
W903-900-909-20
Culoare:
Alb
Diametrul de conectare:
G 1/2"
Culoare - Alb - ()
Mexen G00 set termostatic axial cu mască S, alb, este soluția ideală pentru interioare moderne. Fabricat din alamă, asigură durabilitate și rezistență la temperaturi ridicate (până la 120°C) și presiune (până la 10 bar). Culoarea albă a supapelor și a măștii se potrivește perfect cu orice decor. Filetul capului M30 x 1,5 mm și reglarea ușoară a temperaturii în domeniul 0-29°C cresc funcționalitatea. Protecția suplimentară împotriva înghețului la 5°C garantează utilizarea fără probleme în orice condiții.
Date tehnice:
Materialul supapelor: Alamă
Culoarea supapelor: Alb
Diametrul racordului supapelor: G 1/2"
Temperatura de lucru: max 120 °C
Presiunea maximă de operare: 10 bar
Filetul capului: M30 x 1,5 mm
Culoarea capului: Alb
Scara de reglare: 0-5
Domeniul de reglare a temperaturii: 0-29 °C
Temperatura ambientală: max 50 °C
Protecție împotriva înghețului 5°C
Culoarea măștii: Alb
Materialul rozetei: Oțel inoxidabil
Lățimea rozetei: 65 mm
Înălțimea rozetei: 7 mm
Diametrul interior al orificiului: 21 mm
Materialul tuburilor: Alamă
Lungimea tuburilor: 50 mm
Diametrul interior al tuburilor: 20 mm
Masca este compusă din două rozete individuale și un tub
Include supapă de radiator de alimentare și închidere
Culoare
Alb
Preț de catalog: 279,80 Lei
223,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 55,90 Lei
19,98%