Mexen Mars radiator electric 700 x 400 mm, 300 W, crom - W110-0700-400-2300-01
search
Mexen Mars radiator electric 700 x 400 mm, 300 W, crom - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars radiator electric 700 x 400 mm, 300 W, crom - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars radiator electric 700 x 400 mm, 300 W, crom - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars radiator electric 700 x 400 mm, 300 W, crom - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars radiator electric 700 x 400 mm, 300 W, crom - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars radiator electric 700 x 400 mm, 300 W, crom - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars radiator electric 700 x 400 mm, 300 W, crom - W110-0700-400-2300-01
Putere de încălzire: 300 W Putere de încălzire: 300 W
Stâlp Stâlp
Termostat Termostat
Index:
W110-0700-400-2300-01
Înălțime:
700 mm
Culoare:
Crom
Lăţime:
400 mm
Putere de încălzire:
300 W
Lăţime - 400 mm - ()
Culoare - Crom - ()
Mexen Mars este un radiator electric care se caracterizează printr-un finisaj elegant cromat și funcții practice. Are dimensiuni de 700 x 400 x 30 mm, putere de 300 W și termostat încorporat care menține temperatura dorită. Cele 13 bare de încălzire asigură eficient căldura, iar controlul tactil LED permite reglarea precisă a temperaturii în intervalul 40°C-65°C. Datorită funcției Comfort, se poate seta uscare, iar blocarea pentru copii asigură siguranța în utilizare. Acoperirea de înaltă calitate rezistentă la coroziune garantează durabilitatea.
Date tehnice:
Înălțime: 700 mm
Lățime: 400 mm
Adâncime: 30 mm
Culoare: Crom
Material: Oțel
Capacitate: 2,6 l
Putere termică: 300 W
Număr de bare de încălzire: 13
Lungimea totală a elementului de încălzire: 426 mm
Lungimea elementului de încălzire: 310 mm
Lungimea cablului de alimentare: 1,5 m
Tensiune de lucru: 230V/50 Hz
Grad de protecție: IP44
Comandă tactilă cu ajutorul afișajului LED
Protecție suplimentară împotriva funcționării în „gol”
Termostatul încorporat menține temperatura dorită a radiatorului
Finisaj de înaltă calitate, acoperire durabilă rezistentă la coroziune
Include: suporturi, set de montaj și capace obturante
Funcții ale radiatorului:
- Sensitive permite setarea temperaturii în intervalul 40°C-65°C
- Blocarea pentru copii permite blocarea controlului elementului de încălzire
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Putere de încălzire: 300 W
În cazul alegerii unei rezistențe electrice cu o putere de 300 W, este important să o potriviți corespunzător cu performanța radiatorului, pentru a asigura o încălzire eficientă, ergonomică și sigură a încăperii.
Stâlp
Termostat
Sensibil
Confort
Blocare parentală
Protecție la funcționare în gol
Confort termic pe tot parcursul anului
Conectare 230V
Elementul de încălzire electric pentru conectarea directă la o priză de 230V este o soluție foarte convenabilă, care permite utilizarea rapidă și ușoară fără a fi nevoie de cabluri suplimentare sau dispozitive speciale.
Nivel de protecție: IP44
Cablu spiralat de 1,5m lungime
Rezistență la întunecare și coroziune
10 ani garanție
2 ani garanție
Serie
Lăţime
400 mm
Înălțime
700 mm
Adâncime
30 mm
Tip
Electric
Putere de încălzire
300 W
Culoare
Crom
Material
Oțel
Montaj
Durabilitate montaj
Universală
Orientare
Verticală
Condiții de garanție - radiator
Condiții de garanție - încălzitor electric
Preț de catalog: 881,10 Lei
704,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 176,20 Lei
20%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 582,56 Lei
Stâlp Stâlp
Termostat Termostat
Index:
W110-0700-400-2300-01
700 mm
400 mm
300 W
Lăţime - 400 mm - ()