Mexen Mars radiator electric 900 x 400 mm, 300 W, crom - W110-0900-400-2300-01
search
Mexen Mars radiator electric 900 x 400 mm, 300 W, crom - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars radiator electric 900 x 400 mm, 300 W, crom - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars radiator electric 900 x 400 mm, 300 W, crom - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars radiator electric 900 x 400 mm, 300 W, crom - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars radiator electric 900 x 400 mm, 300 W, crom - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars radiator electric 900 x 400 mm, 300 W, crom - W110-0900-400-2300-01 Mexen Mars radiator electric 900 x 400 mm, 300 W, crom - W110-0900-400-2300-01
Putere de încălzire: 300 W Putere de încălzire: 300 W
Stâlp Stâlp
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-400-2300-01
Înălțime:
900 mm
Culoare:
Crom
Lăţime:
400 mm
Putere de încălzire:
300 W
Lăţime - 400 mm - ()
Culoare - Crom - ()
Mexen Mars este un radiator electric elegant în culoare crom, ideal pentru interioare moderne. Dimensiunile sale sunt de 900 x 400 x 30 mm, oferindu-l ca soluție practică pentru spații mai mici. Cu o putere de 300 W și 17 bare de încălzire, asigură o încălzire eficientă. Dispune de un termostat integrat și control tactil LED, permițând o manipulare confortabilă a dispozitivului. Funcții precum blocarea parentală sau opțiunea de uscare în modul Comfort îl fac extrem de funcțional. Datorită stratului rezistent la coroziune și protecției împotriva funcționării „uscate”, Mexen Mars este durabil și de încredere. Setul include suporturi, un set de montaj și capace de obturare, facilitând instalarea și utilizarea.
Date tehnice:
Înălțime: 900 mm
Lățime: 400 mm
Adâncime: 30 mm
Culoare: Crom
Material: Oțel
Capacitate: 3,4 l
Putere termică: 300 W
Număr de bare de încălzire: 17
Lungimea totală a elementului de încălzit: 426 mm
Lungimea elementului de încălzire: 310 mm
Lungimea cablului de alimentare: 1,5 m
Tensiune de lucru: 230V/50 Hz
Grad de protecție: IP44
Control tactil prin afișaj LED
Protecție suplimentară împotriva funcționării „uscate”
Termostatul integrat menține temperatura dorită a radiatorului
Strat de vopsea de înaltă calitate, durabil, rezistent la coroziune
Include: suporturi, set de montaj și capace de obturare
Funcțiile radiatorului:
- Sensitive permite setarea temperaturii în intervalul 40°C-65°C
- Blocarea parentală permite blocarea controlerului elementului de încălzire
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Putere de încălzire: 300 W
În cazul alegerii unei rezistențe electrice cu o putere de 300 W, este important să o potriviți corespunzător cu performanța radiatorului, pentru a asigura o încălzire eficientă, ergonomică și sigură a încăperii.
Stâlp
Termostat
Sensibil
Confort
Blocare parentală
Protecție la funcționare în gol
Confort termic pe tot parcursul anului
Conectare 230V
Elementul de încălzire electric pentru conectarea directă la o priză de 230V este o soluție foarte convenabilă, care permite utilizarea rapidă și ușoară fără a fi nevoie de cabluri suplimentare sau dispozitive speciale.
Nivel de protecție: IP44
Cablu spiralat de 1,5m lungime
Rezistență la întunecare și coroziune
10 ani garanție
2 ani garanție
Serie
Lăţime
400 mm
Înălțime
900 mm
Adâncime
30 mm
Tip
Electric
Putere de încălzire
300 W
Culoare
Crom
Material
Oțel
Montaj
Verticală
Condiții de garanție - radiator
Condiții de garanție - încălzitor electric
Preț de catalog: 982,30 Lei
785,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 196,40 Lei
19,99%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 649,50 Lei
Stâlp Stâlp
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-400-2300-01
900 mm
400 mm
300 W
Lăţime - 400 mm - ()