Mexen Mars radiator electric 700 x 400 mm, 300 W, auriu - W110-0700-400-2300-50
search
Mexen Mars radiator electric 700 x 400 mm, 300 W, auriu - W110-0700-400-2300-50 Mexen Mars radiator electric 700 x 400 mm, 300 W, auriu - W110-0700-400-2300-50 Mexen Mars radiator electric 700 x 400 mm, 300 W, auriu - W110-0700-400-2300-50 Mexen Mars radiator electric 700 x 400 mm, 300 W, auriu - W110-0700-400-2300-50 Mexen Mars radiator electric 700 x 400 mm, 300 W, auriu - W110-0700-400-2300-50 Mexen Mars radiator electric 700 x 400 mm, 300 W, auriu - W110-0700-400-2300-50 Mexen Mars radiator electric 700 x 400 mm, 300 W, auriu - W110-0700-400-2300-50
Putere de încălzire: 300 W Putere de încălzire: 300 W
Index:
W110-0700-400-2300-50
Înălțime:
700 mm
Culoare:
Auriu
Lăţime:
400 mm
Putere de încălzire:
300 W
Lăţime - 400 mm - ()
Culoare - Auriu - ()
Radiatorul electric Mexen Mars 700 x 400 mm, 300 W, în culoare aurie elegantă, este soluția ideală pentru interioare moderne. Fabricat din oțel durabil, cu dimensiuni de 700 mm înălțime și 400 mm lățime, oferă căldură optimă datorită puterii de încălzire de 300 W. Cele 13 bare de încălzire și termostatul încorporat mențin o temperatură confortabilă, controlată prin atingere datorită afișajului LED. Radiatorul are protecție împotriva funcționării pe „uscat”, funcția Sensitive cu interval de 40-65°C, Comfort cu opțiune de uscare și blocare parentală. Ideal pentru utilizare cu apă sau amestec de apă și glicol, rezistent la coroziune, ușor de montat datorită accesoriilor și setului de montaj incluse.
Date tehnice:
Înălțime: 700 mm
Lățime: 400 mm
Adâncime: 30 mm
Culoare: Auriu
Material: Oțel
Capacitate: 2,6 l
Putere de încălzire: 300 W
Număr de bare de încălzire: 13
Lungime totală a rezistenței: 426 mm
Lungimea elementului de încălzire: 310 mm
Lungimea cablului de alimentare: 1,5 m
Tensiune de funcționare: 230V/50 Hz
Grad de protecție: IP44
Control tactil prin afișaj LED
Protecție suplimentară împotriva funcționării pe „uscat”
Termostat încorporat menține temperatura dorită a radiatorului
Acoperire de lac de înaltă calitate, durabilă, rezistentă la coroziune
Include: suporturi, set de montaj și capace de etanșare
Funcții ale radiatorului:
- Sensitive permite setarea temperaturii în intervalul 40°C-65°C
- Blocare parentală permite blocarea controlerului de rezistență
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Putere de încălzire: 300 W
În cazul alegerii unei rezistențe electrice cu o putere de 300 W, este important să o potriviți corespunzător cu performanța radiatorului, pentru a asigura o încălzire eficientă, ergonomică și sigură a încăperii.
Confort termic pe tot parcursul anului
Conectare 230V
Elementul de încălzire electric pentru conectarea directă la o priză de 230V este o soluție foarte convenabilă, care permite utilizarea rapidă și ușoară fără a fi nevoie de cabluri suplimentare sau dispozitive speciale.
Lăţime
400 mm
Înălțime
700 mm
Adâncime
30 mm
Putere de încălzire
300 W
Culoare
Auriu
Preț de catalog: 1.321,10 Lei
1.056,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 264,20 Lei
20%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 873,47 Lei
Index:
W110-0700-400-2300-50
700 mm
400 mm
300 W
Lăţime - 400 mm - ()