Mexen Mars radiator electric 900 x 400 mm, 300 W, auriu - W110-0900-400-2300-50
search
Mexen Mars radiator electric 900 x 400 mm, 300 W, auriu - W110-0900-400-2300-50 Mexen Mars radiator electric 900 x 400 mm, 300 W, auriu - W110-0900-400-2300-50 Mexen Mars radiator electric 900 x 400 mm, 300 W, auriu - W110-0900-400-2300-50 Mexen Mars radiator electric 900 x 400 mm, 300 W, auriu - W110-0900-400-2300-50 Mexen Mars radiator electric 900 x 400 mm, 300 W, auriu - W110-0900-400-2300-50 Mexen Mars radiator electric 900 x 400 mm, 300 W, auriu - W110-0900-400-2300-50 Mexen Mars radiator electric 900 x 400 mm, 300 W, auriu - W110-0900-400-2300-50
Putere de încălzire: 300 W Putere de încălzire: 300 W
Stâlp Stâlp
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-400-2300-50
Înălțime:
900 mm
Culoare:
Auriu
Lăţime:
400 mm
Putere de încălzire:
300 W
Lăţime - 400 mm - ()
Culoare - Auriu - ()
Mexen Mars este un radiator electric elegant, de culoare aurie, cu dimensiuni de 900 x 400 mm, care, datorită puterii de 300 W, încălzește eficient orice încăpere. Fabricat din oțel durabil, are 17 bare de încălzire și control tactil LED. Protecțiile împotriva funcționării la uscat și termostatul încorporat asigură siguranța utilizării, iar funcțiile Sensitive și Comfort permit setarea precisă a temperaturii. Radiatorul necesită umplere cu apă și este rezistent la coroziune datorită acoperirii durabile.
Date tehnice:
Înălțime: 900 mm
Lățime: 400 mm
Adâncime: 30 mm
Culoare: Auriu
Material: Oțel
Capacitate: 3,4 l
Putere de încălzire: 300 W
Număr de bare de încălzire: 17
Lungimea totală a elementului de încălzire: 426 mm
Lungimea elementului de încălzire: 310 mm
Lungimea cablului de alimentare: 1,5 m
Tensiune de operare: 230V/50 Hz
Grad de protecție: IP44
Control tactil prin intermediul ecranului LED
Protecție suplimentară împotriva funcționării la "uscat"
Termostat încorporat menține temperatura dorită a radiatorului
Acoperire de înaltă calitate, rezistentă la coroziune
Include: suporturi, set de montaj și capace de închidere
Funcții ale radiatorului:
- Sensitive permite setarea temperaturii în intervalul 40°C-65°C
- Blocare parentală permite blocarea controlerului elementului de încălzire
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Putere de încălzire: 300 W
În cazul alegerii unei rezistențe electrice cu o putere de 300 W, este important să o potriviți corespunzător cu performanța radiatorului, pentru a asigura o încălzire eficientă, ergonomică și sigură a încăperii.
Stâlp
Termostat
Sensibil
Confort
Blocare parentală
Protecție la funcționare în gol
Confort termic pe tot parcursul anului
Conectare 230V
Elementul de încălzire electric pentru conectarea directă la o priză de 230V este o soluție foarte convenabilă, care permite utilizarea rapidă și ușoară fără a fi nevoie de cabluri suplimentare sau dispozitive speciale.
Nivel de protecție: IP44
Cablu spiralat de 1,5m lungime
Rezistență la întunecare și coroziune
10 ani garanție
2 ani garanție
Serie
Lăţime
400 mm
Înălțime
900 mm
Adâncime
30 mm
Tip
Electric
Putere de încălzire
300 W
Culoare
Auriu
Material
Oțel
Montaj
Verticală
Condiții de garanție - radiator
Condiții de garanție - încălzitor electric
Preț de catalog: 1.524,80 Lei
1.219,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 304,90 Lei
20%
Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 1.008,18 Lei
Stâlp Stâlp
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-400-2300-50
900 mm
400 mm
300 W
Lăţime - 400 mm - ()