Mexen Binox chiuvetă din oțel 2 compartimente 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC
  • Zilele Bucătăriei
search
Mexen Binox chiuvetă din oțel 2 compartimente 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox chiuvetă din oțel 2 compartimente 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox chiuvetă din oțel 2 compartimente 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox chiuvetă din oțel 2 compartimente 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC Mexen Binox chiuvetă din oțel 2 compartimente 800 x 450 mm, inox HC - 6421802000-01HC
Oțel inoxidabil AISI 304 Oțel inoxidabil AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Rezistență la zgârieturi Rezistență la zgârieturi
Index:
6421802000-01HC
Culoare:
Culoare - Inox - ()
Suprafață - Fagure de miere - ()
Specificațiile produsului:
Dimensiune: 800x450x200 mm
Adâncimea compartimentului: 200 mm
Dimensiunile compartimentului: 400x362 mm
Grosimea oțelului marginii: 3 mm
Grosimea oțelului compartimentului: 1 mm
Raza de rotunjire a colțurilor compartimentului: R10
Diametrul scurgerii: ø92 mm
Tip: 2 compartimente
Montare: Încadrat în blat, Sub blat
Material: Oțel inoxidabil AISI 304
Culoare: Inox
Suprafață: Tip fagure
Finisajul sifonului: Inox
Orificiu de preaplin: Da
Orificiu pentru baterie: Nu
Sifon manual inclus cu coșuleț pentru deșeuri și dop
Masca suplimentară pentru scurgere
Orificiu de preaplin ascuns
Mate pentru izolare fonică a chiuvetei
Rezistență la șocuri, zgârieturi și decolorare
Rezistență la temperaturi ridicate și șoc termic
Suprafață care ușurează curățarea
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Oțel inoxidabil AISI 304
PerfectClean
Rezistență la zgârieturi
Rezistență la murdărie
Rezistență la temperaturi ridicate
Mat de atenuare a zgomotului pentru chiuvetă
Orificiu de preaplin ascuns
2 ani garanție
Serie
Latura mai lungă
800 mm
Latura mai scurtă
450 mm
Culoare
Suprafață
Fagure de miere
Formă
Dreptunghiular
Durabilitate montaj
Universală
Sifon inclus
Da
Număr de compartimente
Orificii
0
Scurgător
Fără scurgător
Transfer
Da
Instrucțiuni de utilizare
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 1.388,60 Lei
1.110,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 277,70 Lei
20%