Mexen Binox chiuvetă de oțel inoxidabil 2 compartimente 800 x 450 mm, auriu HC - 6421802000-55HC
  • Zilele Bucătăriei
search
Mexen Binox chiuvetă de oțel inoxidabil 2 compartimente 800 x 450 mm, auriu HC - 6421802000-55HC Mexen Binox chiuvetă de oțel inoxidabil 2 compartimente 800 x 450 mm, auriu HC - 6421802000-55HC Mexen Binox chiuvetă de oțel inoxidabil 2 compartimente 800 x 450 mm, auriu HC - 6421802000-55HC Mexen Binox chiuvetă de oțel inoxidabil 2 compartimente 800 x 450 mm, auriu HC - 6421802000-55HC Mexen Binox chiuvetă de oțel inoxidabil 2 compartimente 800 x 450 mm, auriu HC - 6421802000-55HC
Index:
6421802000-55HC
Culoare:
Culoare - Auriu - ()
Suprafață - Fagure de miere - ()
Specificația produsului:
Dimensiune: 800x450x200 mm
Adâncimea compartimentului: 200 mm
Dimensiuni compartiment: 400x362 mm
Grosimea oțelului marginii: 3 mm
Grosimea oțelului compartimentului: 1 mm
Rază de rotunjire a colțurilor compartimentului: R10
Diametrul scurgerii: Ø92 mm
Tip: 2 compartimente
Tip: Încorporat în blat, Submontat
Material: Oțel inoxidabil AISI 304
Culoare: Auriu
Suprafață: Fagure de miere
Finisaj sifon: Auriu
Orificiu de preaplin: Da
Orificiu pentru baterie: Nu
Sifon manual cu coșuleț pentru deșeuri și dop incluse
Masca suplimentară pentru scurgere
Orificiu de preaplin ascuns
Matrițe de antifonare chiuvetă
Rezistență la lovituri, zgârieturi și decolorare
Rezistență la temperaturi ridicate și șoc termic
Suprafață ușor de curățat
Latura mai lungă
800 mm
Latura mai scurtă
450 mm
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 1.659,80 Lei
1.327,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 331,90 Lei
20%