Mexen Binox chiuvetă din oțel cu 2 cuve 800 x 450 mm, cupru HC - 6421802000-65HC
  • Zilele Bucătăriei
search
Mexen Binox chiuvetă din oțel cu 2 cuve 800 x 450 mm, cupru HC - 6421802000-65HC Mexen Binox chiuvetă din oțel cu 2 cuve 800 x 450 mm, cupru HC - 6421802000-65HC Mexen Binox chiuvetă din oțel cu 2 cuve 800 x 450 mm, cupru HC - 6421802000-65HC Mexen Binox chiuvetă din oțel cu 2 cuve 800 x 450 mm, cupru HC - 6421802000-65HC Mexen Binox chiuvetă din oțel cu 2 cuve 800 x 450 mm, cupru HC - 6421802000-65HC
Index:
6421802000-65HC
Culoare:
Culoare - Cupru - ()
Suprafață - Fagure de miere - ()
Specificație produs:
Dimensiune: 800x450x200 mm
Adâncimea cuvei: 200 mm
Dimensiuni cuvă: 400x362 mm
Grosimea oțelului marginii: 3 mm
Grosimea oțelului cuvei: 1 mm
Raza de colț a cuvei: R10
Diametrul scurgerii: ø92 mm
Tip: 2 cuve
Montare: Încastrată în blat, Sub blat
Material: Oțel inoxidabil AISI 304
Culoare: Cupru
Suprafață: Fagure
Finisaj sifon: Cupru
Orificiu de preaplin: Da
Orificiu pentru baterie: Nu
Sifon manual complet cu coșuleț pentru deșeuri și dop
Masca suplimentară pentru scurgere
Orificiu de preaplin ascuns
Covorașe de atenuare a zgomotului pentru chiuvetă
Rezistență la lovituri, zgârieturi și decolorare
Rezistență la temperatură înaltă și șoc termic
Suprafață ușor de curățat
Latura mai lungă
800 mm
Latura mai scurtă
450 mm
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 1.659,80 Lei
1.327,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 331,90 Lei
20%