Mexen Binox chiuvetă de bucătărie din oțel cu 2 cuve, 800 x 450 mm, neagră HC - 6421802000-70HC
  • Zilele Bucătăriei
search
Mexen Binox chiuvetă de bucătărie din oțel cu 2 cuve, 800 x 450 mm, neagră HC - 6421802000-70HC Mexen Binox chiuvetă de bucătărie din oțel cu 2 cuve, 800 x 450 mm, neagră HC - 6421802000-70HC Mexen Binox chiuvetă de bucătărie din oțel cu 2 cuve, 800 x 450 mm, neagră HC - 6421802000-70HC Mexen Binox chiuvetă de bucătărie din oțel cu 2 cuve, 800 x 450 mm, neagră HC - 6421802000-70HC Mexen Binox chiuvetă de bucătărie din oțel cu 2 cuve, 800 x 450 mm, neagră HC - 6421802000-70HC
Index:
6421802000-70HC
Culoare:
Culoare - Negru - ()
Suprafață - Fagure de miere - ()
Specificațiile produsului:
Dimensiune: 800x450x200 mm
Adâncimea cuvei: 200 mm
Dimensiuni cuvă: 400x362 mm
Grosimea oțelului marginii: 3 mm
Grosimea oțelului cuvei: 1 mm
Raza de rotunjire a colțurilor cuvei: R10
Diametrul scurgerii: Ø92 mm
Tip: 2 cuve
Montare: Încastrată în blat, Sub blat
Material: Oțel inoxidabil AISI 304
Culoare: Neagră
Suprafață: Model fagure
Finisaj sifon: Negru
Orificiu de preaplin: Da
Orificiu pentru baterie: Nu
Sifon manual inclus cu coș pentru deșeuri și dop
Capac suplimentar pentru scurgere
Orificiu de preaplin ascuns
Mat realizată pentru amortizarea sunetului chiuvetei
Rezistență la impact, zgârieturi și decolorare
Rezistență la temperaturi ridicate și șoc termic
Suprafață care facilitează curățarea
Latura mai lungă
800 mm
Latura mai scurtă
450 mm
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 1.626,10 Lei
1.300,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 325,20 Lei
20%