Mexen Xorin chiuvetă din oțel cu 2 compartimente 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC
  • Zilele Bucătăriei
search
Mexen Xorin chiuvetă din oțel cu 2 compartimente 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin chiuvetă din oțel cu 2 compartimente 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin chiuvetă din oțel cu 2 compartimente 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin chiuvetă din oțel cu 2 compartimente 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC Mexen Xorin chiuvetă din oțel cu 2 compartimente 780 x 450 mm, inox HC - 6441782000-01HC
Oțel inoxidabil AISI 304 Oțel inoxidabil AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Rezistență la zgârieturi Rezistență la zgârieturi
Index:
6441782000-01HC
Culoare:
Culoare - Inox - ()
Suprafață - Fagure de miere - ()
Specificații produs:
Dimensiune: 780x450x200 mm
Adâncimea camerei: 200 mm
Dimensiuni cameră: 400x352,5 mm (mai mare), 352,5x350 mm (mai mică)
Grosimea oțelului marginii: 3 mm
Grosimea oțelului camerei: 1 mm
Raza de rotunjire a colțurilor camerei: R10
Diametru evacuare: ø92 mm
Tip: 2 compartimente
Tip: Încorporat în blat
Material: Oțel inoxidabil AISI 304
Culoare: Inox
Suprafață: Plasă de albine
Finisaj sifon: Inox
Orificiu de prea-plin: Da
Orificiu pentru baterie: Da
Sifon manual inclus cu coș de deșeuri și dop
Capac suplimentar pentru evacuare
Orificiu de prea-plin ascuns
Covorașe de reducere a zgomotului pentru chiuvetă
Rezistență la lovituri, zgârieturi și decolorări
Rezistență la temperaturi ridicate și șocuri termice
Suprafață ușor de curățat
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Oțel inoxidabil AISI 304
PerfectClean
Rezistență la zgârieturi
Rezistență la murdărie
Rezistență la temperaturi ridicate
Mat de atenuare a zgomotului pentru chiuvetă
Orificiu de preaplin ascuns
2 ani garanție
Serie
Latura mai lungă
780 mm
Latura mai scurtă
450 mm
Culoare
Suprafață
Fagure de miere
Formă
Dreptunghiular
Durabilitate montaj
Universală
Sifon inclus
Da
Număr de compartimente
Orificii
1
Scurgător
Fără scurgător
Transfer
Da
Instrucțiuni de utilizare
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 1.406,10 Lei
1.124,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 281,20 Lei
20%