Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 camere 780 x 450 mm, cupru HC - 6441782000-65HC
  • Zilele Bucătăriei
search
Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 camere 780 x 450 mm, cupru HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 camere 780 x 450 mm, cupru HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 camere 780 x 450 mm, cupru HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 camere 780 x 450 mm, cupru HC - 6441782000-65HC Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 camere 780 x 450 mm, cupru HC - 6441782000-65HC
Index:
6441782000-65HC
Culoare:
Culoare - Cupru - ()
Suprafață - Fagure de miere - ()
Specificația produsului:
Dimensiune: 780x450x200 mm
Adâncimea camerei: 200 mm
Dimensiuni cameră: 400x352,5 mm (mai mare), 352,5x350 mm (mai mică)
Grosimea oțelului marginii: 3 mm
Grosimea oțelului camerei: 1 mm
Raza de rotunjire a colțurilor camerei: R10
Diametrul scurgerii: ø92 mm
Tip: 2 camere
Tip: Încastrat în blat
Material: Oțel inoxidabil AISI 304
Culoare: Cupru
Suprafață: Fagure de miere
Finisaj sifon: Cupru
Orificiu de preaplin: Da
Orificiu pentru baterie: Da
Sifon manual inclus cu coș pentru deșeuri și capac
Placă de mascare suplimentară pentru scurgere
Orificiu de preaplin ascuns
Măști de izolare fonică pentru chiuvetă
Rezistență la lovituri, zgârieturi și decolorare
Rezistență la temperaturi ridicate și șoc termic
Latura mai lungă
780 mm
Latura mai scurtă
450 mm
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 1.677,30 Lei
1.341,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 335,40 Lei
20%