Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 compartimente 780 x 450 mm, negru HC - 6441782000-70HC
  • Zilele Bucătăriei
search
Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 compartimente 780 x 450 mm, negru HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 compartimente 780 x 450 mm, negru HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 compartimente 780 x 450 mm, negru HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 compartimente 780 x 450 mm, negru HC - 6441782000-70HC Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 compartimente 780 x 450 mm, negru HC - 6441782000-70HC
Oțel inoxidabil AISI 304 Oțel inoxidabil AISI 304
PerfectClean PerfectClean
Rezistență la zgârieturi Rezistență la zgârieturi
Index:
6441782000-70HC
Culoare:
Culoare - Negru - ()
Suprafață - Fagure de miere - ()
Specificații produs:
Dimensiune: 780x450x200 mm
Adâncimea compartimentului: 200 mm
Dimensiuni compartiment: 400x352,5 mm (mai mare), 352,5x350 mm (mai mic)
Grosime oțel margine: 3 mm
Grosime oțel compartiment: 1 mm
Raza de rotunjire a colțurilor compartimentului: R10
Diametru evacuare: Ø92 mm
Tip: 2 compartimente
Tip: Incorporat în blat
Material: Oțel inoxidabil AISI 304
Culoare: Negru
Suprafață: Fagure de miere
Finisaj sifon: Negru
Orificiu preaplin: Da
Orificiu pentru baterii: Da
Sifon manual inclus cu coșuleț pentru deșeuri și dop
Masca suplimentară peste evacuare
Orificiu preaplin ascuns
Materiale de izolare fonică a chiuvetei
Rezistență la impact, zgârieturi și decolorare
Rezistență la temperaturi ridicate și șoc termic
Suprafață ușor de curățat
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Oțel inoxidabil AISI 304
PerfectClean
Rezistență la zgârieturi
Rezistență la murdărie
Rezistență la temperaturi ridicate
Mat de atenuare a zgomotului pentru chiuvetă
Orificiu de preaplin ascuns
2 ani garanție
Serie
Latura mai lungă
780 mm
Latura mai scurtă
450 mm
Culoare
Suprafață
Fagure de miere
Formă
Dreptunghiular
Durabilitate montaj
Universală
Sifon inclus
Da
Număr de compartimente
Orificii
1
Scurgător
Fără scurgător
Transfer
Da
Instrucțiuni de utilizare
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 1.643,60 Lei
1.314,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 328,70 Lei
20%