Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 compartimente 780 x 450 mm, auriu HC - 6441782000-55HC
  • Zilele Bucătăriei
search
Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 compartimente 780 x 450 mm, auriu HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 compartimente 780 x 450 mm, auriu HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 compartimente 780 x 450 mm, auriu HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 compartimente 780 x 450 mm, auriu HC - 6441782000-55HC Mexen Xorin chiuvetă din oțel 2 compartimente 780 x 450 mm, auriu HC - 6441782000-55HC
Index:
6441782000-55HC
Culoare:
Culoare - Auriu - ()
Suprafață - Fagure de miere - ()
Specificația produsului:
Dimensiune: 780x450x200 mm
Adâncimea compartimentului: 200 mm
Dimensiuni compartiment: 400x352,5 mm (mai mare), 352,5x350 mm (mai mic)
Grosimea oțelului marginii: 3 mm
Grosimea oțelului compartimentului: 1 mm
Raza de rotunjire a colțurilor compartimentului: R10
Diametrul evacuării: ø92 mm
Tip: 2 compartimente
Tip: Încastrat în blat
Material: Oțel inoxidabil AISI 304
Culoare: Auriu
Suprafață: Fagure
Finisaj sifon: Auriu
Orificiu de preaplin: Da
Orificiu pentru baterie: Da
Sifon manual inclus, cu coș pentru deșeuri și dop
Capac suplimentar pentru evacuare
Orificiu de preaplin ascuns
Saltea de amortizare a sunetelor pentru chiuvetă
Rezistență la impact, zgârieturi și decolorare
Rezistență la temperaturi înalte și șocuri termice
Latura mai lungă
780 mm
Latura mai scurtă
450 mm
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 1.677,30 Lei
1.341,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 335,40 Lei
20%