Mexen Uni-Term Set de mască simplă pentru radiator, auriu - W909-000-50
search
Rezistență și durabilitate Rezistență și durabilitate
Soluție practică Soluție practică
2 ani garanție 2 ani garanție
Index:
W909-000-50
Culoare:
Auriu
Culoare - Auriu - ()
Mexen S set mascare individual pentru radiator, auriu este o soluție elegantă și funcțională. Fabricat din oțel inoxidabil de înaltă calitate și alamă, setul asigură durabilitate și estetică. Diametrul exterior al rozetei este de 65 mm, iar înălțimea de 7 mm, ceea ce garantează o camuflare discretă. Culoarea aurie adaugă un aspect luxos. Mâneci cu lungimea de 50 mm și diametrul interior de 20 mm se potrivesc perfect seturilor termostatice și supapelor de radiator, asigurând o montare ușoară.
Date tehnice:
Material rozete: Oțel inoxidabil
Culoare: Auriu
Diametrul exterior al rozetei: 65 mm
Înălțimea rozetei: 7 mm
Diametrul interior al orificiului: 21 mm
Materialul sleevelor: Alamă
Lungimea sleevelor: 50 mm
Diametrul interior al sleevelor: 20 mm
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Rezistență și durabilitate
Soluție practică
Culoare
Auriu
Instrucțiuni de utilizare
Informații despre siguranță
Scrie -ne
100% Clienții recomandă acest produs
Calitate
Aspect
5.0
Evaluare generală pe baza 1 Opinie
  • Confirmat
  • Alte variante
Preț de catalog: 84,80 Lei
67,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 16,90 Lei
19,93%