Mexen Uni-Term Set dublu de mascare pentru radiator, auriu - W910-000-50
search
Rezistență și durabilitate Rezistență și durabilitate
Soluție practică Soluție practică
2 ani garanție 2 ani garanție
Index:
W910-000-50
Culoare:
Auriu
Culoare - Auriu - ()
Setul de mascare dublu Mexen S pentru radiator, auriu, este o soluție elegantă și funcțională pentru interiorul tău. Fabricat din oțel inoxidabil și alamă, garantează durabilitate și estetică. Culoarea aurie adaugă un aspect luxos. Rozeta de 115 x 65 mm și înălțimea de 7 mm, precum și manșoanele cu lungimea de 50 mm și diametrul interior de 20 mm se potrivesc perfect la majoritatea radiatoarelor. Ideal pentru montarea seturilor termostatice și a supapelor pentru radiatoare, asigură un aspect curat și modern.
Date tehnice:
Material rozete: Oțel inoxidabil
Culoare: Auriu
Lățimea rozetei: 115 x 65 mm
Înălțimea rozetei: 7 mm
Diametrul orificiului interior: 21 mm
Material manșoane: Alamă
Lungimea manșoanelor: 50 mm
Diametrul interior al manșoanelor: 20 mm
Distanța între orificiile pentru conectarea radiatorului: 50 mm
Soluții inovatoare utilizate în acest produs
Rezistență și durabilitate
Soluție practică
Culoare
Auriu
Instrucțiuni de utilizare
Informații despre siguranță
Preț de catalog: 76,10 Lei
60,90 Lei (cu TVA)
Mai ieftin de 15,20 Lei
19,97%